Ifa Catarina Gran Canarial

Kas keegi on juhtumisi olnud hotellis Ifa Catarina? Palun muljetage.

Olin 3 aastat tagasi läbi Soome viimase hetke reisiga 199.-euri. Praegult vaatasin et et on saadaval 717.-eeki päev +lennureis. Hotell oli hästi puhas ja ilus, basseine oli parasjagu. Eriti lastel oleks tegemist. Kuna käisin 3 sõbraga siis hotelli elust eriti ei osalend, korra tennist mängisime õhtul ja õhtuti jõime väljas basseini ääres õlut. Söök oli korralik, meil oli ainult hommiku oma. Rahvas oli sel ajal pöhiliselt sakslased ja soomlasi ka nats. Hästi rahulik ja vaikne hotell. Eks kaege perra ise aga üits paremaid mida ma seal saarel olen kogend.

on väga hea valik. Lisaks juba eelpool kirjeldatule: asub peatänava Avenida de Tirajana vaikses lõpuotsas, kukesammu kaugusel on Riu Palace 5* hotell, mille terrasilt avaneb võrratu vaade Maspalomase liivadüünidele ning trepist alla minnes satubki tõelisesse kõrbe. 5-minuti kaugusel on kaubanduskeskus CITA, peatänava ääres palju häid söögikohti, näiteks CITA küljes olev Steak House "El Poncho" või pisut edasi teisel pool teed restoran "Mundo". Hotellist viib mitu korda päevas randa (ja toob ka tagasi) tasuta buss.

kas selle hotelli läheduses on ka head baarid-pubid-klubid?

vägagi käe-jala juures. Baarid-pubid asuvad kas kaubanduskeskustes (CITA 5 min, Yumbo 10 min, teised pisut rohkem) või peatänava Avenida de Tirajana ääres. Kõige rohkem baare-klubisid on Yumbo, Kasbah ja Metro keskustes.

Hotell on väga armas. Teenindus kiire ja sõbralik. Hotellil on väga ilus aed - u. 500m pikk ja kitsas, aga väga maitsekalt kujundatud. Üks suur (vist u. 8x25m bassein) soojendusega ja paar väikest basseini (ilma sooj-ta), paar mullivanni ja vahva väikese liumäe ja mullivanniga lastebassein. Õhtusöök on väga rikkalik ja maitsev, hommikusöök enam-vähem. Asukoht on hotellil super, hea vaikne, liivadüünid paarisaja meetri kaugusel. Samas on kõik poed ja baarid kiviviske kaugusel ja bussipeatus hotelli kõrval, kust võimalik sõita Las Palmasesse, Puerto de Moganisse jne. Ainuke pisidetail - kui saate toa tänava poole, neid siiski mõned on, kostab liikluse lärm tuppa. Ja esimesel korrusel asuvatesse tubadesse, mis asuvad basseini juures, kostab öösel ööklubist kõva lärm. Voodid on ka päris kõvad, aga mõnele see just sobib. Hotell on väga puhas, tuba koristatakse iga päev. Puhkajateks põhiliselt saksa ja belgia pensionärid. Sekka mõned pered. Seega rahulik. Meie jäime küll rahule, eriti kui nägime teisi hotelle, mida sinna kuurorti pakuti.