India viisa Sri Lankalt

Tere!

Mul on selline plaan, et lendan varsti Sri Lankale. Edasi viiks tee läbi India Nepaali. Küsimus nüüd aga selline, kas Sri Lankalt on võimalik Indiasse viisat saada või kas kellelgi on sellist kogemust?

Head, Kristjan

Soovitan siis minna Kandyse,seal on konsulaat ja varemalt sai nadalaga kattem

Sellest viimasest korrast tegelt juba mõned astad möödas ja omal kah jälle see neetud viisa jama. Kui värsket India viisa infi Sri lankalt, siis oleks tänulik ja kiire sellega, sest 9.dal vaja valida, kas Istambulist Kathmandu või Colombo.

Tere! Colombost saab kull viisat taotleda. Aadress peaks olema Galle St 433, nagu mind juhendas Galle tanava alguses olev India mingisuguse asutuse spetsialist. Siiski ma aga viisat seal ei teinud, sest pidin ara soitma Galle linna. Sri Lankal on igatahes jube kuum. Tuleb minna magedesse:) Joudu!

Tere. Me käisime märts 2009 ja taotlesime Helsinkis India viisa(saime 9 kuuks) ja lendasime läbi India Sri-Lankale. India piirilt saab Sri-Lanka viisa Eesti kodanik tasuta ja viisa anti üheks kuuks. Kõik oli väga huvitav ja piiril mingeid sekeldusi polmud.

Tere! Eile oli siis see paev kui ma selle viisaga tegelesin Kandys. Ootamine igasugustes jarjekordades vottis terve paev. Kell 9:30 olin seal kohal, kell 15 sain tulema. See, kes utles, et viisa saab uha-kahe paevaga, on ilmselt olnud onnelik inimene. Mina pean nadala parast esmaspaeval alles helistama mingil numbril ja uurima, kas mulle viisa antakse. Uhesonaga...laheb nadal vahemalt. Koige varasem aeg seega 7 paeva. Nii on lood India viisaga praegu Kandys. Olge terved! Kristjan

Parajasti sama mure, päev möödus selle taotluse onlines täitmisega. Tahtsin just küsida et, kas Eesti kodanikke Sri Lankal üldse teenindatakse, sest Helsingis teha India viisat enam ei jõua, kui avastasin selle foorumi. Adresseerisin taotluse Sri Lanka Colombo saatkonnale, kus viibime 18-30 jaanuar. Loodan et ikka teenindatakse 10 päeva jooksul. Kas kellegil on kogemusti Colombost India Viisa saamisega?Mida ja kui kaua jne? Tahaks ikka minna, kui juba seal kõrval olen. Hetkel veel eestis.

Kas saavad Eesti kodanikud taodelda india viisat Sry-Lankalt? Olen Kuala Lumpuris ja Eesti kodanikud kes on Malaisias turismi viisaga India viisat viisakeskusest ei saa.