Indias ööbimine

Kuuldavasti pidi üks eestlastest abielupaar tegelema Indias Goa kandis tubane väljaüürimisega, on see õige jutt ja äkki keegi oskab anda nende kontakte.

Ehk nagunii saad peaaegu ilma rahata, eriti kui soovid kodumajutust. Kui Sa selle eestlastest abielupaari kontakte ei saa, siis ära lase ennast heidutada. Võib olla on Goas turistimassid juba kohalikud ära rikkunud, aga üldiselt võib kogu Indias eeldada, et inimesed on ausad ja annavad endast parima. Mis ei tähenda, et nendega kauplema ei pea.

Nii palju kui ma olen foorumis vaadanud, siis on küll, et hinnad ime odavad, aga kuna minu inglise keel ei ole just eriti kiita, siis oleks palju julgem kui ööbida oma keelt valdavate inimeste juures ja ei tahaks just et mind viiakse ööbima kuskile hotelli, kus pean hommikul ärkama koos maoga lae all, nagu siin ühel pildil oli. Võtta aga kuskilt reisifirmast endale reis 34000.- on natuke liiga suur suutäis minu jaoks.

Olen Indias ööbinud nii korralikes hotellis kui ka täielikes urgastes. Kummaski variandis ei olnud ei madusid ega prussakaid ega ka muid elukaid :). Linnad, millest jutt - Delhi, Chennai, Kovalam, Agra.e
See muidugi ei välista midagi. Aga öömaja otsides vaata enne ikka tuba üle, põrsast kotis ei pea ostma ;)