Inglismaa

Tere!

Selline küsimus, et kui kallid on rõivaste ja arvutite hinnad Inglismaal? Kas kallimad kui Eestis?

See sõltub täiesti sellest, mida sa tahad. Mina ostsin oma läpaka dell.co.uk-st ja kui PC hankisin, siis pandi see mulle juppidest kokku, need sain www.overclockers.co.uk-st (viimase kasuks otsustasin sellepärast, et see tundus olevat ainuke variant, kuidas Windows Vistat vältida).

Rõivad... sõltub, kust ostad. Kui sa just Primarki, Tescosse ja Asdasse ei lähe (Tesco ja Asda on supermarketid, Primark müüb äärmiselt odavat, aga seetõttu mitte väga kvaliteetset kaupa - riided venivad kergesti ja kaotavad vormi), siis nad ilmselt Eestis müüdavast väga palju odavamad pole. Ainult valik on kindlasti suurem.

Isiklikud lemmikud on Next (next.co.uk) ja Jane Norman (http://www.janenorman.co.uk/), mis tõsi küll teab mis odavad pole, aga müüvad kvaliteetseid ja ilusaid riideid.

Kui satud sellisesse kohta, kus eesti mõistes komisjonikauplusi võib leida (charity shops), siis sealt võib äärmiselt odava hinnaga aga päris häid asju leida. Probleemiks on muidugi õige suuruse leidmine, sest erilist valikut pole.

Edu!

Kristi

Arvutit pole ma siit ise ostnud, aga niipalju kui silma on jäänud, on hinnad enam-vähem samad, sooduspakkumiste ajal võid muidugi väga soodsalt saada ja kui hoolega otsida, leiab ka kindlasti odavamalt. Mis riietesse puutub, siis siin on täielik riiete üleküllus. Erinevaid poekette on niipalju, et ei jõua kokku lugeda. Hinnaskaala on ka paarist naelast paarituhande naelani :) Aga üldiselt on riided siin ikka palju odavamad, kui Eestis. Lisaks eelpool nimetatutele soovitan New Look'i, Dorothy Perkinsit, Topshopi - need sellised keskmise hinnaskaalaga, kallimad kui Primark ja odavamad kui Next. Kui veel sooduskampaania ajal shoppama satud, siis saad asjad täitsa poolmuidu kätte, aga rabelemist on siis ka muidugi vastavalt :) Head shoppamist!