trip-krainetrip-ukraine-dark
Isla de Margarita november 08 Pueblo Caribe

Seekord sai siis planeeritud vähe pikem reis. Olime 4 inimest ja alustasime Arlandast läbi Oslo reisi Venezuelasse... Pärast kohutavalt pikka lennureisi, mis hilines 3,5 h, lopuks kohal. Onneks saime tuttavaks veel 4 eestlasega kellel oli loteriimajutus ja nagu ime sattusid ka meie hotelli, nii et kamp koos:)

Hotellist niipalju, et söök oli maitsev, palju salateid, hautatud juurvilju,liha maitselt eestipärased. Hommikusöök koosnes enamasti 5 erinevast munatoidust, sellest sai kyll varsti korini. Personal oli väga sobralik ja positiivne. Kuna meil oli all inclusive siis ka alko sees, joo palju tahad! Cokteilidega tuli kyll märksa ettevaatlik olla sest neil oli kombeks segada 2/5 jooke, siis alksi 5 ja muud 2... Raha vahetasime rannas nii Vincente kui ka Ericuga kurss oli ca 4.3, ametlik oli 2,1.

Ekskursioone pakuti nii hotellist kui ka rannast samade inimeste poolt, rannas olid hinnad 30-50% odavamad. Muide see Vincente oli igavene susserdis, leppisime kokku järgmise päeva plaani, hinnad ja koik oli nagu ok siis aga too järsku ei ilmunud välja..tegelikult oli juba näost näha, et polnud usaldatav inimene(nendel on see manjana niiii tavaline). Siis aga kohtasime Ericut, kes fiksas meile kohe paadireisi snorgeldamise ja lounaga teisel lähisaarel, paar portugali sukeldujat oli ka kaasas. See oli imetore. Paari päeva pärast rentisime ka atv tema käest ja tegime saarele ringi peale. Muide teepeal sai nalja ka, nimelt kiirteel pidas politsei meid kinni et lube kontrollida. Inglisekeelt neist keegi ei rääkinud, suhtlemine toimus käte-jalgade abil. Load ette näidatud, peale yhe kellel oli ainult id kaasas, tekkis probleem. Id toodi omanikule tagasi ja öeldi, et temal on koik korras, aga teistel pole atv juhtimiseks oigust!? Lopuks kutsuti atv omanikud sinna ja asi sai korda!

Ericuga sobrustasime igapäevaselt, ta korraldas pidusid, näitas meile linnas kohalikke poode(soovitan Sigot ja Porlamari centrot) ja kutsus isegi enda juurde kylla. Minu meelest oli ta väga abivalmis ja tore inimene (soidutamise eest ei kysinud rahagi, bensiin maksis 12 eek paagitäis aga ikkagi). Soovitan soojalt temaga yhendust votta, kui sinna kanti juhtute!

Millise reisifirma kaudu paketi ostsite?

... omapoolse panusega: htw = ATV? ;)

Mis on Euro kurss? Või peaksin omad eurod taaladeks vahetama??!!

Sorry, m6tlesin ikkagi ATV, aga euro-d tuleks ikka usd vahetada, vähem sekeldusi ja parem kurss..Reisi ostsime Fritidsresorist.