Itaalia

Kas keegi on LaStradaga Itaalias käinud,meil kavas 9 päevane reis, kuid peatumiskohti ja vaatamisväärsusi on sedavõrd palju-kardan, et see võib üheks amokijooksuks kujuneda, kus lõpus ei saa ka enam aru mida nägid või kus käisid, kellel on kogemusi ?

Jaa alles tulin La Strada-ga Itaaliast,tõsi ta on päevad on üsna liikuvad aga näeb ka palju ja jäin väga selle reisiga rahule.Päevitada ja lesida küll ei saa aga sooja saab nautida täiega.

0
0

Paar aastat tagasi käisime ka selle reisiga ja väga hea oli. Odava reisi kohta igati tasemel(hotellid jms). Eriti pärast käesoleva aasta reisi ühe teise firmaga olen hakanud arvama, et see Pronksi tänava kontor teeb ettevalmistusel päris tõsist tööd.Ka Pariisi sõit, mida sama katuse alt organiseeritakse, oli lausa lust.

0
0

Mina käisin paar aastat tagasi lastradaga.Jäin täitsa rahule.Kes tahab puhkepäevi see võtku Rimini reis.Hotellid olid tasemel.Meil oli isegi 4 tärni oma.Kõndimist oli palju küll ja ajanappuse tõttu ei jõudnud näiteks pisa torni aga muidu oli tasemel reis.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased