Itaalia, Rimini

Tervitus!

Tean, et järgnev teema mille alal kogenumatelt nõu küsida tahan on siit foorumist kindlasti ka varem läbi jooksnud, kuid kuna olen selles keskkonnas alles väga roheline ning ei oska veel otsingusüsteemi korralikult kasutada, siis loodan, et te väga pahaseks minu peale ei saa=)

Selline lugu siis, et 9.aprill pean olema Riminis, kohal tahaks mõned päevad varem olla, et end sisse seada, kuna jään sinna kolmeks kuuks. Lehekülgi lennupiletite otsimiseks on üpriski palju ning ma ei tea millised lennufirmad Itaaliasse lendamiseks parimad oleks. Tahaksin nõu, millisesse linna esialgu lennata, kuidas oleks kõige targem sealt edasi sihtpunkti seigelda ning milline oleks hea viis elukoha leidmiseks, et kohale jõudes oleks öömaja olemas. Veel murran pead ka selle üle, kas on tark mõte esialgu vaid üheotsa pilet osta ning hiljem kohal olles siis tagasilendu organiseerima hakata..
Ehk on kellelgi, kel rohkem kogemusi/teadmisi või kes ise Itaalias käinud, ka viitsimist mind asjadega kurssi viia. Oleksin hirmus tänulik!

Edukat uut aastat kõigile=)

Viimase viie aasta jooksul olen Itaalias reisinud umbes 15-16 korda. Riminis konkreetselt viimati see suvi. Selge on see, et odavaim viis sinna saada on lennata Ryanairiga Bergamosse ja siis mis iganes juba rentida auto kas või üheks päevaks või sõita ühistranspordiga. Samas inimesele, kes läheb Itaaliasse nii pikaks ajaks on mingi pagasi asi ka kaasas ja Ryanairiga tuleb siis selle eest juurde tasuda 20-30 euri. Ent kui muid variante kaaluda, siis endiselt soodsaim viis. Kuna Tallinnal on otseühendus Bergamoga, siis muud varianti nagu polegi, kuigi mujalt on selgelt lähemale võimalik lennata ehk Bolognasse.
Kokkuvõttes tõenäoliselt ei ole esimest kord aja üksi Itaaliasse mineja autorentija tüüp ja seeõttu tuleks teha lihtne rongireis ntx. Bergamost Milaanosse , sealt Bologna ja Rimini - tõenäoliselt tuleb Bolognas ümber istuda. Milano-Bergamo oli mingi 10 euri äkki ja Milaano-Bologna 25ntx...Pakun umbes, ise sõitsin see suvi Bologna-Firenze ja see oli 30 kanti.
Ööbimine maksab ikka vast ennem netis bookida. Rimini on superkuurort ja miljon hotelli on seal ja kuigi hooaeg pole alanud ,siis miks endale muret tekitada.

Suur tänu vastamise eest!
Kuna tegemist nii kogenud reisijaga, siis kasutan ruttu võimalust, et veel küsida: 1. Mida te arvaks näiteks sellest, kui alustada oma lennureisi Riiast? kas sedasi oleks kergem Riminile lähemale lennata?

  1. Ega te ei juhtu teadma mingisugust foorumit vms mille kaudu leida endale elamiseks mingi muu variant peale hotelli? olen kuulnud, et inimesed otsivad varem välja mingil viisil juba inimesed, kes üürivad seal mitme peale mingit maja vms ja elavad kambakesi. Oskate ehk öelda millised majutuste hinnad Riminis on?

Sat 7 Apr 2012 10:35 TLL Tallinn Ryanair FR4379
12:00 HHN Frankfurt Hahn 2h 25
Connect in airport 7h 50
19:50 HHN Frankfurt Hahn Ryanair FR5438
21:25 RMI Rimini 1h 35

või

Sat 7 Apr 2012 12:25 RIX Riga International Ryanair FR2643
13:00 STN London Stansted 2h 35
Connect in airport 5h 25
18:25 STN London Stansted Ryanair FR8008
21:35 RMI Rimini 2h 10

Jah, pakutud variandid on kindlasti soodsamad, kui rongi sõit. TLN-BRG pluss rong. Ja kindlam ka, et kohale jõuab.
Mis majutusse puutub, siis tõesti - 15km randa ja selle äärne on kõik hotelle täis. Küll selliseid uhkemaid. Et usun, et natuke eemal leiab ka lihtsamaid. Eks see kui üksinda ollakse on paras piin, kuna majutuse eest peab maksma topelt võrreldes sellega, kui kahekesi tuba võtta. Ehk toa hind praktiliselt sama. Hinnad on igasugused nagu näha - on lihtsaid hosteleid ja B&Bsi - siin üks väga soodne koht ntx http://www.hostelworld.com/hosteldetails.php/Hotel-Jolie/Rimini/24694?sc_sau=avdc