Itaaliasse suusatama?!

Tere

Olen tegelenud viimased paar nädalat teemaga "suusatamine Itaalias". Siinsed kommentaarid olen läbi lugenud ja otsinud ka lehtedelt livigno.com ja madesimo.com ja googeldanud accommodation, hotels jms ja ikka olen suht segaduses.

Oleme perega käinud suusatamas Soomes, Rootsis ja reisid ise kokku pannud. Nüüd mõtlesime Itaaliale. Tundus OK Livigno, aga njah hotelle on pakutud hinnaga 2500-4500 EUR ja korterite järelpärimistele olen saanud vähe vastuseid.

Oskab keegi soovitada piirkonda seal ja head ja vead?!

Teine variant mida vaatasin oli Madesimo. Korralik hotell tegi HB pakkumise koos transfeeride ja mäepiletitega suht OK hinnaga, aga mis koht see üldse on!? Lugesin, et vaikne! See OK, aga kuidas mäeoludega on?!

Kui keegi on käinud, ehk annaks natuke teada sealsete radade kohta?! Kas nädal Ok - igav ei hakka?! Taseon selline vast natuke alla keskmise?!

On pakkuda Livignosse koos väikese grupiga veebruaris. Kui sõidad alla keskmise, siis ei hakka kusagil igav. Livignos on head laiad rajad ja rahvast ei ole palju. Mis hotellidesse puutub, siis ma ei tea, mis hotelle sa vaatasid. Isegi 4500€, aga minu paketis on hotelli osa nädalaks 240€.
Kui oled huvitatud, kirjuta ulve.raffi@gmail.com.

Tere

Olen Madesimos sõitmas käinud u 4 korda, hotelle pole kasutanud, sest elan Madesimost u 30km kaugusel Chiavennas. Rajad suht korralikud , nädal piisav, vaikne koht on jah, seda kasutavad põhiliselt itaalased ise, vähem sakslased ja šveitslased, seega ka hinnad odavamad, kui Livingos. Mida mõtled keskmise all?
reix007@hotmail.com

Broneerisin Madesimos hotelli ära (pakuti 2200 EUR kolmele 4* hotell - sviit, hommiku- ja õhtusöök, mäepiletid, transfeer Milaano lennujaamast ja tagasi). Saab veel jaanuaris trahvivabalt tühistada.

reixxx

Kui veel piilud, siis ehk kommenteerid natuke radasid. Alla keskmiseks pean ennast kuna olen suht arg. Olen suusatanud esimesel korral Himosel, siis kaks aastat nädala Ares (sinised, punased kõik kolm kohta) ja paar päeva Axamer Lizumis (ka sinised, punased). Austrias oli küll punastega nii, et mõnel künkal julgesin ainult varbaid ja lund vaadates servast serva sõita kui vaatasin mäe lõppu seal kauguses, :) siis ikka värisesin korralikult. Eelistan laugemaid radasid. Jätkub seal selliseid nädalaks?