Joogalaager Balil (või mujal Aasias)

Tere!


Oleksin huvitatud joogalaagrist, mis ajaliselt võiks toimuda veebrauris/märtsis.'

Kas keegi oleks valmis oma kogemusi jagama. Kus on oldud, kuidas seal oli, kuidas oli seltskond?

Lisaks olen suur looduse huviline ja fotograafia, seega kui oleks ka vaba aega, mida saaksin sellega sisustada oleksin väga õnnelik.

Parimat,
Gert

Olen käinud Hariharalaya ritriidil Kambodžas ja soovitaksin. Olme on seal väga looduslähedane ja pigem tagasihoidlik: bambusmajad, külaelu ja kord kuue päeva jooksul köögitoimkonda. Toit on täisvegan, aga väga maitsev. Seltskond oli minu sealviibimise ajal väga tore ja mitmekülgne. See koht tegutseb 6-päevaste ritriitide baasil, nii et ülejäänud grupiga on võimalik päris hästi tuttavaks saada. Lisaks põhipaketile saab juurde võtta massaaže, eratreeninguid ja mõningaid eritreeninguid, kasutada ronimisseina jm. Vaba aega on mida saab veeta nt kohalikus külas rattaga ringi sõites. Nende põhimõte on küll jooga ja meditatsiooni ühendamine digitaalse detoxiga, nii et elektroonikaseadmete (sh fotoka) kasutamine on lubatud ühel pärastlõunal selle kuue päeva jooksul. Tundus, et alati on inimesi, kes teevad kaks ritriiti järjest ja sellisel juhul jääb vahepeale viis vaba päeva, mida näiteks Siem Reapis sisustada.

Tänan vastuse eest!


Mul poleks bambusmajade ja sellise väga lihtsa olustiku vastu midagi :). 

Kahjuks kaamerast loobumine tundub kaunis kohas keeruline. Samas kui kombineerida ja olla seal ning seejärel edasi liikuda võiks ju täitsa tore olla. On sul mulle ka mingit täiendavat infot jagada? Näiteks koduleht? 

Kas kellegil oleks veel mõningaid soovitusi? :)