Juuni-juuli Barcelonas ja selle ümbruses

Tere!

Plaanis on siis 24.mai sõita sõbraga Ryanairiga Girona lennujaama. Sealt edasi Barcelonasse ning veeta kohapeal paar ööd. Kuna aga rahaga hõisata pole, oleks suurepärane leida tööd - seda kas Lleidas puuvilja alal, või Barcelonas/Mallorcal mõni väiksem ots. Ideaalis tegeleksin juunis Lleidas puuvilja-alal ca kuu aega, juuli alguses sõidaks tagasi Barcelonasse, võtaks seal nädalaks korteri ja tutvuks linnaga. Kui see tehtud, siis sõidaks edasi Mallorcale ja veedaks sealgi nädala. Enne reisi lõppu sõidaks Barcelonast Ryanairiga tagasi Tallinna.

Küsimused on aga järgmised:

  1. Kuivõrd reaalne niisugune plaan on? Pean silmas just sisemaa-ja veetranspordi hindu, liiklemist? Internetis on selle kohta väga palju infot, aga sageli üks sait ütleb, et Barcelonast Mallorcale laevaga on ca 40 eurot, teine aga viskab ette hiigelsumma.
  2. Kas kellelgi on kogemust farmitööga? Kuivõrd tõenäoline on koha peale minna ja farmist farmi tööd küsida? Olen jällegi suurt taustauuringut teinud, aga miskipärast farmide kontaktandmeid napib. Seega on selles valdkonnas igasugune info väga teretulnud, ka näiteks majutuse osas Lleidas või ehk on lähedal mõni muugi potentsialne noppimispaik?
  3. Kui hetkel on Barcelonast Tallinna Ryanairi piletid juulikuus ca 140 eurot, siis kas suve lähenedes tagasisõidupiletite hinnad tõusevad märgatavalt või jäävad ikka 150 euro piirkonda?

Tere. Punkt number 3 puhul soovitan piletid kohe ära osta, sest ei näe mõtet rasket farmi tööd teha selleks, et seda hinnavahet kinni maksta mis tekib suve lähenedes kindlasti).