Juunis Portugali

Tere,

Kas keegi on lähiajal käinud/minemas Portugali (Lissabon). Kuidas on seal hetkel COVID-19 piirangud? Kas reaalselt nõutakse midagi?

Sisenemiseks on vaja paberit. Kohal pole midagi vaja.

0
0

Tere! Samuti ees lähiajal reis Portugali ja küsimus COVID-19 vaktsineerimise/testimise kohta. Nimelt annavad Reisi targalt ja Reopen Europe pisut erinevat infot. Reisi targalt järgi on testi tegemise nõue kõigil, kellel vaktsineerimisest möödunud rohkem kui 270 päeva.. Reopen Europe (vt allpool) ütleb minu meelest, et alla 18 aastastel piisab ka esmasest vaktsineerimisest olenemata aegumisest. Kuidas teie seda mõistate või kas on ideid, kust küsida? Tänan!

Proof of full vaccination.
Validity: between 14 and 270 days after the full primary vaccination series was administered, or until further notice after the booster dose. For people younger than 18, the primary vaccination series is valid until further notice.

0
0

Alla 18. a. ongi Euroopa Komisjoni soovitus, et hetkel kestab esmane vaktsineerimine piiramatult. Sama on ka Eestis, kuigi seda hetkel kusagil vaja ei lähe. Esmane vaktsineerimine on siis kaks doosi.

0
0

Tänan vastuse eest.  Lastel on esmane vaktsineerimine tehtud (hiljuti aegunud), seega sain kinnitust, et test pole vajalik. Reisi Targalt info on ebatäpne.

0
1

Eesti mõistes pole ka aegunud. Digiloost peaks saama täiesti kehtiva tõendi, mis peaks toimima vajadusel enamike EL-i riikide jaoks.

Portugal võtab asja kõige selgemalt ja jälgib lihtsalt Euroopa Komisjoni soovitusi nagu ka Eesti.

1
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased