trip-krainetrip-ukraine-dark
Juxnet ja täitsamehed

Kas Täitsamehed on endale Lätti firma teinud. Nädalad tagasi tuli meile Tartust-Riiga sõiduks Lätist järele asendusbuss, kus olid peal JUXNET logod. Buss oli tõesti kaasaegne ilmselt ainult mõned kuud või siis pool aastat vana korralik kahekorruseline neoplan VIP classi buss. Kui tahtsin bussi kohta täpsemalt uurida, siis minu üllatuseks reklaamib firma ise hoopis www.jux.ee kodulehelt Täitsamehe Busse ja mingi Mäevaim vms. Bussijuhtide endiga oli võimatu rääkida, sest need ei osanud peale kohaliku Läti keele mitte midagi isegi vene keelega oli neil raskusi. Firma peakontorist ei olnud kah eriti täpselt kirjutatud, ilmselt on see Tartus või Riias ... No kui Täitsamees tõesti on endale sellise miljoneid maksva bussi hankinud, miks ta siis Eestis nende vanade saanidega sõidab?

Kuna Hollan on oma pikaajalise tegevuse käigus nii mõnelegi bussiettevõttele ja bussijuhile rahad maksmata jätnud (kellele arved, kellele palgad), siis ilmselt on tal vaenlasi rohkem, kui sõpru. Kasutades skeemi, kus üks firma jäetakse võlgadega "riiulisse", samas alustades jälle uut firmat (NN Grupp -> Täitsamehe Bussid OÜ, enne NN Gruppi bussiettevõte, mis on tänaseks likvideeritud), on ta paljudele Eesti bussiettevõtetele võlgu. Võlgu just seetõttu, kus "armsa sõbra" Hollani buss on järjekordselt tehnilise rikke tõttu teele jäänud ja bussifirma, kes tema reisijad teelt sihtkohta on toimetanud, saab tänutäheks kirjutada arve, mida Hollan ilmselt kunagi maksta ei kavatse. Samuti on üksjagu neid bussijuhte, kes "kalli paarimehe" Hollani on hädast välja aidanud ja reisile bussijuhiks läinud aga kokkulepitud töötasu ootavad tänaseni. Seega jukkum, tee omad järeldused, miks vahel väljenduvad viha ja isiklik vaen "Täitsamehe" ja temaga seonduvate isikute suhtes. Täitsamehe Bussid OÜ romubussidest ja teenuse kvaliteedist ei hakkaks siinkohal rääkimagi.

Plaanime siin iga aastast suusareisi Alpidesse ning hetke kõige odavama bussi pakkumise on teinud ülal nimetatud firma. Aga lugedes siinset foorumit Herr Hollani ja tema kompaniide kohta siis ? Enamik on külla aastate tagused aga kas keegi oskab värskemalt kommenteerida ning ausalt Paluks. . . . Kui on vana teema olemas, siis uut postitust siin foorumis ei tehta! Lisaks loe: http://www.trip.ee/node/16545 Trip.ee

Tõsi, et kuulujutu tasemel kuuldud seda ja teist, kuid omal otsene kogemus puudub. Ise käin juba mitmendat aastat Olerai OÜ poolt korraldatud suusareisidel ja siiani on kõik olnud usaldusväärne. Julgen soovitada ka teistele suusahulludele.

Täitsamehe Hollaniga ei tasu asju ajada. Võibolla ainult juhul kui raha peale teenuse saamist. Isegi mitte kütuseraha bussi sõiduks vajalikku ei tasu anda.