trip-krainetrip-ukraine-dark
Viimased kommentaarid

Eesti Reisibussid (www.reisibussid.ee) on välja kuulutanud et viib mitmetel erinevatel päevadel rahva Otepääle suusatama. Bussipilet maksaks edasi tagasi 20€, kus saab inimene turvaliselt kaasa võtta oma varustuse, sest bussi on ehitatud spetsiaalne lumelaua sahtel ja suusaboxid. 55 kohaline buss sõidab siis kah välja kui on koos juba 18 inimest.

Reisimine grupiga on tõeline loterii. Mõni grupp on väga ühtiv, mõni aga mitte ühtiv. Probleeme võib tekkida igal kell ja igal hetkel. Kas siis tõesti inimene kes on kodus ettekujutanud et valib endale meeldiva puhkusreisi, kuid mis teha, tema pinginaaber aga on võtnud seisukoha, et reisile tulles tuleks palju magada, õlut tinistada ja viimaks veel norsata kõvasti keset päeva.

Kas mul siis on kohe õigus reisijuhile esitada suured nõuded, sest ta valis mulle vale pinginaabri (lennukis, bussis, laevas, hotellis vms.), kes joob, magab, norskab?

No aga tänan. Ma katsun järgmine kord olla siis tähelepanelikum, panna netti ilma inimeteta pilte, vaid ainult möned igavad majad ja paar eeslit.

See koopa pilt on tehtud Rumeenias Viktooria külast veidi üles poole, Moldevaanu mäe poolel jalamil, (2 tunni teekaugusel) kus oli kuldsetel aegadel kaevandus. Nüüd elavad seal koopas ainult möned karud. Minu reisiajal üks neist ainult magas!

Kellele aga pildid ei meeldi, siis ma lähen sel aastal uuesti Rumeeniasse, võtke ühendust tulge kaasa ja tehke ise pilti :)

Armsad sõbrad. Ma olen selline fotograaf, kes soovib et mu publikul oleks pilte tore ka aasta pärast vaadata ja näha seal selliseid pilte, mida ta täna ei viitsinud ära vaadata. Kui reisil käib 40 inimest ja ma igat üht pildistan erinevas kohas 21 päeva jooksul 3 korda (keskmiselt), teebki see 2500 fotot + siis fotod mis on tehtud mitte reisijatest vaid niisama kolmandale isikule vaatamiseks. Minu eesmärk on see, et reisija kes reisil oli leiaks ka end ja tunneks ära selle meeleolu, mis tema just elas. Fotode vaatamine on nagu piibli lugemine, vaatad korra vaatad kas ja alati leiad midagi uut.

Slovakkias Tatra mädeges on alati võimalik suuski, lumelaudu, saapaid laenutada. Kui mäelt ei viitsi laenutada siis näiteks Sateli hotellist saab alati laenutada tõsi 1000 slovakkia krooni tuleb koos passiga panti jätta!