trip-krainetrip-ukraine-dark
Kämpingud ja lihtsad hotellid Garda järve ääres - Itaalia

Kas bronnida siit või sõita kohale, seigelda autoga ja saab vaevaga midagi normaalse hinnaga? Oskate soovitada kenasid kohti sealkandis? Või Verona lähistel? Saidi reklaamivad ei tea mis super-"average price"-sid, aga tegelikkuses bookima hakates on ikkagi palju kallim. Mida targem teha?

... st saab l i h t s a vaevaga... kell palju, tuleb magama minna. jätan juba olulisi sõnu vahele :D

Garda järve ümber on hästi palju armsaid väikseid suvituslinnu - Garda, Bardolino, Riva, Malcesine jne. Neis on piisavalt hotelle ja odavamaid stuudioid/apartemente - nii et kui just juulis-augustis ei lähe, leiab kohapeal kindlasti midagi.

Tänud info eest. Malcesines tahtsime kindlasti käia, muid vaatame siis ka. Mida kujutab endast hind "odavam" ühe öö kohta? Internetis kaheseid tube lihtsates hotellides alla 60/80 euro eriti ei leia.

2006 aasta augustis olid kämpingutes üksikud vabad platsid, plats+telk+auto+3in 30-35 euri

Majutus Garda järve ääres

Plaan on minna suvel Itaaliasse, Garda järve äärde. Ajaks on juuni viimane ja juuli esimene nädal. Kas keegi oskab soovitada majutuskohti, mis oleks lubatavad 4-le tudengile? Koht Garda ääres ei ole oluline,seega kõik ideed on oodatud :) Ehk on keegi käinud ja kohaliku omaniku sõbraks saanud endale või midagi…