kaks naist omapead Marokos

Tere,
kas kellelgi on isiklikke kogemusi(palun mitte kuulujutte!;)), kuidas suhtuvad kohalikud kahte omapead reisivasse naisterahvasse, kellel pole ühtegi meessoot saatjat kaasas. Plaanis minna omal käel seiklema u 2nädalaks mööda maad, ka matkama ja kindlasti turismipiirkonnast minema. Tegemist on üsna kogenud reisikaladega.

Ise olin osa ajast kahekesi (meesterahvaga) ja osa üksi. Üksi olles miksit hullu polnud, aga no pisut kõhe siiski. Nt kui kilomeetrite raadiuses on ainult lambad ja kilpkonnad ja siis kuskilt ilmub välja miski parimas aastates mees, kes otse raha küsib, siis... No õnneks sobis talle siiski ei ka vastuseks.

Muidu rääkida tahtjaid oli mõlemal juhul palju, sest turist = raha.. Aga kui ise mõistlikult käitute, siis ma arvan, et hullu pole. Lühike seelik/püksid või napp pluus aga maapiirkondes tõeliselt riivab kohalike silma, nii et neist soovitaks loobuda.

Olin marokos agadiris koos mõningate pereliikmete ja mehega. no ja kui isegi seal turismilinnas kolmekesi naistega linna peale läksime (sugugi mitte minis), siis ikka igasugused nässakad ja "päikesepoisid" ajasid ligi, nii kõnniteelt kui ka autodest. Ma üksi ei julgeks küll seal pikemalt rännata.

Millal teil plaan sinna Marokosse sõita? Ja kuhu kanti? Mul endal idee järgm aasta alguse poole sealt läbi minna (Kanaaridelt tulles ja siis Tangeri kaudu Hisp mandrile), aga sama mure - naisterahvas ning üksi veel pealekauba. Olen küll Tangeris ennegi käinud, aga see ju turistidele mõeldud ning seega täiesti teine maailm kui mujal.R

Minek oleks selle aasta oktoobri lõpus. Kuuldavasti on siis veel soe aastaaeg ja vähevihmane(kui kellelgi on kogemusi/teadmisi ilmastikust Marokos oktoobri lõpus, palun kommenteerige!). Tahaks mõnda linna sisse astuda, ookeani varbad pista, kaamliga kõrbe ratsutada ja mägedes matkata.
Thorn Tree foorumist lugedes on naistel täiesti vastandlikke kogemusi Marokos ahitamisega(eks igaühe ´valulävi´ ole ka erinev), nii et ilmselt lähme ja uurime asja omal nahal järele!:P

Tunnen olusid päris hästi,kui tahad rohkem infi kirjuta margit@medina.ee.