trip-krainetrip-ukraine-dark
Kariibide kruiis

Tervist

Võtame sõpradega ette kariibide kruiisi jaanuaris. Küsimus siis kalda ekskursioonide kohta.

Ette ostes on hinnad kuidagi väga suured (Delfiinidega ujumine ~150-200$) Mehhiko saarel Conzumel vms.

Keegi on äkki käinud? Kuidas oleks seal kohalikelt sama asja ostimine? Kas kuskil sadama lähedalt saab ja kui palju odavamalt? Kui ikka vahe 2x ma mõtles küll pigem kohalikelt ostmise kohta.

Meie läheme ka kariibi kruiisile, veebruari esimene nädal. Cozumel on ka meie kruiisis sees. Mina loen ülevaateid siit: http://www.cruisecritic.com/memberreviews/getreviews.cfm?action=ship&ShipID=338 Kui süvenda viitsid, leiad palju huvitavat infot ka sihtkohtade kohta. Ma jälle mõtlen Cozumelis maiade varemete külastamse peale, just selles mõttes, kas seda julgeks omaalgatuslikult teha ja jõuda kindlasti laevale tagasi. Palju odavam tuleks lihtsalt.

Delfiinidega ujumist ei saa kuskilt nurga tagant, kellegi käest osta. Need ujumised broneeritakse ajaliselt ja on alati välja müüdud. Igati kogemist väärt üritus. Cozumel on väike saar. Võtke takso terveks päevaks 100$, selle eest ta teeb tervele saarele tiiru peale. Saate maiade varemeid külastada, tequilat degusteerida, rannas(resordis)paar tunnikest lebada ja aega jääb veel ülegi.