Kas enam on oodata sooduspakkumisi lendudele?

Tere! Kogenud odavlendajad, kas tavaliselt sellisel ajal (juba ju märts lõpp!) lähevad suviste lennupiletite hinnad päev-päevalt kallimaks või vahel mõni lennufirma teeb veel suve hakul sooduspakkumisi? Või oleks targem siiski kohe ära võtta, sest hinnad lähevad vaid kallimaks? Tänud ette ennustajatele :-)

Mida siin ikka ennustada, hetkel on väga raske leida lennufirmat, kes häid hindu ei pakuks. Mine mõne suurema reisibüroo lehele ja tarbi aga! Kes keeli oskab ja päris abitu ei ole, leiab Euroopa suurematelt lennuväljadelt (London, Frankfurt, CDG) eri lennufirmadel kõikvõimalikke pakkumisi.

Suvel tuleb muide alati soodukaid ja vean kihla, et eriti palju tuleb neid sel aastal. Mis ei tähenda, et ostmist tuleks edasi lükata. Ikka väga palju sõltub sellest, kuhu lennata soovid. Euroopa suurlinnad on üks teema ja väiksemad sihtpunktid nõuvad täiesti teist lähenemist (mida varem, seda parem). Kui soovid kuhugi kaugemale lennata, võib jälle kolmandatsugust taktikat vaja minna.

Sihtkohta täpselt pole otsustanud, huvitavad erinevad Euroopa suuremad linnad. Otsustaksingi hinna järgi (ja millega sõbrannaga mõlemad nõus oleme :-) Mugavate inimestena tahaksime lennata otse Tallinnast, seega on valikus vähe lennufirmasid. Praegu igal juhul otse Tallinnast on piletid igale poole üsna kallid...

Nädala või kahe pärast peaksis toimuma järjekordsed Stockmanni HULLUD PÄEVAD ja Kaubamaja OSTURALLI. Seal kindlasti mingeid häid pakkumisi leiab.