Kas on kogemusi viimase minuti reiside kohta.

Tere, on plaanis minna Euroopasse reisima. Kogu uurimise tulemusena selgus, et oma autoga minna on 3x kallim, kui jälgida viimase minuti reise. Kas teil on kogemusi? Kui ma lähen perega mees ja laps kas meid siis pannakse eraldi? Ma pean silmas, Kreeka, Hispaania, Portugal. reisifirmad ütlevad, et juulis ei tule nii palju pakkumisi, kui juunis moment on.

Millega sa autoreisi võrdled? Huvireisiga (bussiga)? Või puhkusereisiga? Puhkusereisi ja autoreisi ei saa oma vahel võrrelda.

Puhkusereisi puhul: ei panda eraldi, kui te võtate kolmekohalise toa või kahese toa lisavoodiga või apartemendi.

Minu arvutus oli, et Itaaliasse oma autoga minna on 4 in 2500 kr nägu kütus. Ööbimine ca 35 euri öö+ söök+meelelahutus+vein;) Tulemus oli miinimum 10 000-13 000 kr inimene. Ja autosõit 4 päeva. Aga www.lastminute.ee näitab, et ma saaks lennukiga ja hotelli poole odavamalt. Aga mul ei ole kogemusi, kas tasub sellele teele minna.

sõltub muidugi mis ököliikuriga sa liigud aga 2,5k sa võid suht und näha ..realistlikumalt 5k

lennukiga sa ei saa ühest linnast kaugemale üldjuhul, autoga saad planeerida paremini aega ja kohta kus peatud.

Minu arust autoreisi ei saa võrrelda puhkusereisiga- Tõenäoliselt seda sa lastminute-st vaatad. Autoreis on kogu teepikkuses seiklus, kogemus, tutvumine erinevate kohtadega. Kui sul on tõesti eesmärk ainult kiiresti sihtkohta jõuda ja tagasi, siis ma eelistaks igal juhul lennukit. Hetkel pidi kõik reisikorraldajad sooduspakkumisi tegema. Mida sa mõtled selle all "kas tasub sellele teele minna"? Mis on sinu reis eesmärk?

Minu reisi eesmärk on reisida vaadata ilusat loodust, vaatamisväärsused, hea seltskond aga ma ei taha seda kuskil suurlinnas. Olen varem autoga käinud Kreekas, Portugalis, Hispaanias, Moskvas, Novgorodis jne. Aga raha ei ole nii palju. Seega tahaks võimalikult odavalt meeldivat reisi nagu ikka. Autoga on tore minna aga kui nüüd selgub, et lennukiga maksab poole vähem. Itaaliasse diisel bussiga on kütus kuskil 10 tuhat kr ju pluss teemaksud.

aga samas võib ka äpardus juhtuda ja su broneering siiski tühistatakse, sest praegu end paljud lõhkimüünud, vot