hapuapelsin

Reisisell, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

2 meeldimist
4 postitust
21 kommentaari
 

7 külastatud riiki, 4% maailma 195st riigist

1 külastatud linna või piirkonda

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Mõnus värkendus graafiliselt. Kas praeguse konto saab ka nt siduda FB kontoga? Idee poolest see "dislike" nupp on küll üleliigne.. liiga delfi.. Like nupp on küll hea.. pigem oleks loogika kui ei meeldi siis lihtsalt ei vajuta. Jõudu!

Panen siis omalt poolt natuke reisijuttu kah Sai tehtud Ventspils-Riia ring, ööbitud sai telkides. Ventspils jäi silma vägevate mänguväljakute poolest, sai sõita ka auruveduriga :) Riias loomaaed ja kihav linn..

Jätame selle teema endiselt lahti.. suvi on ju veel täies hoos.

Naabrimees, 1000 eurot on isegi pere peale ulme mis ulme, 3 päeva ikkagi ainult ju.

Lumimemm, bulgaaria pakkumised tulid 1100, 1300 kanti, samas tõesti, isegi kui meil on väljas 27-28 kraadi siis väga väikest päris päikese kätte ei kisu, hotellis ka istuda ei viitsiks. Väikesel on esimene suvi ju ja siiani pole väga tripitand, max vahemaa on olnud kuskil 100-200km, eks vahapeal läheb kõht ikka tühjaks :) Palangast on mälestused kämpingust kus külma veega pesemise eesti pidi lisa maksma ja nõukaaegsed majakesed, mis eriti kriitikat enam kahjuks ei kannata. Läti on hea mõte, kui leiaks sealt mõne toreda nö möki mõnusas kohas. Ventspils oleks ka tore aga seal on juba nii palju käidud.

Samas sain Muumimaa eelarve 3 päeva koos hotellide, laevapiletite jne jne ligi 1000 euri.. Tundub ebareaalne.. selle eest saaks 7 päeva palmiall juba olla.

Perepuhkus on see, mis on määrav, hästi ei kujutaks ilma lasteta kuskile minna. Esimese pikema autoreisi Slovakkiasse tegime kui suurem oli poolteist, kõik sujus hästi. Tahaks ikkagi mõnda teist keelt vahelduseks kuulda, saada vaheldust jne.

Eesmärk pole näha nii palju vaatamisväärsusi kui lihtsalt ringi käia ..mänguväljakutel jne.

Tundub, et see Jurmala kant on suht juba välja müüdud..

Ma olen vist veel ainuke inimene, kes pole seal käinud. Seal on hotelle jm rohkem kui 1.. peretoad?

Variandina võiks olla ka apartmendi vms variant..

Kärus kaasa võtmine kuulub ikka nii palju, et vanemad ise saavad matkata :)

..laps kahe aastane

Laps saab värske õhu, kogemuse jne ;)

huvitaks mingid ringid kus te olete teinud?

Tallinnas on väga vähe kohti kuhu saab vabalt rattaga sõita, autoteele ju ei vii suuremas linnas käru jne

Aega planeeri selleks vähemalt paar kuud, kui tahad mõnu tunda, mitte ainult sõita..

oskad äkki mõne lingi selle kohta visata?

Ettetänades

Mis laevaga see 20 euri on? Viking Linega sain maksumuse 2in + auto 1450?

viamichelin ütleb et 7, ... eurot?

kuidas on lood nende linnade vahelise teemaksuga?

kust saab seda tasuda?

sõltub muidugi mis ököliikuriga sa liigud aga 2,5k sa võid suht und näha ..realistlikumalt 5k

lennukiga sa ei saa ühest linnast kaugemale üldjuhul, autoga saad planeerida paremini aega ja kohta kus peatud.

Rootsi on suur ja lai? Kuidas plaanid Rootsi minna? Laevaga Tallinnast? Endal ka väike plaan aga alt poolt läbi Poola, Saksamaa võibolla jääb veel mõni riik teepeale.

Metsikult ööbida ei soovitaks, selleks kulus ilgem aeg kuna nt enamus mereäärseid krunte on eraomanike käes. Tteed on kitsad, kuid autojuhid oskavad ratturitega enamasti arvestada.

telkimine oli seal päris jube.. oli ainult külm vesi.. külm dušš ka kusjuures maksis. terve öö üks kamp pidutses.. suurt magada ei saanud

nii.. ei jõudnud enne reisu enam siia postitada :)

lennujaamast läksime nr2 bussi peale, pilet maksis 1.40 jala oleks see maa olnud ilmselt liiga pikk, 6-7km ja vahepeal puudusid kõnniteed

kesklinna liikus 30-40 minutit.

Viibisime Leedus 4 päeva, linnapeal olev aeg kulus peamiselt kirikutes käimise peale, neid oli tõesti väga palju.. Käisime veel Akropolises, sinna sai kesklinnast bussidega 53 ja 62 (eraldi buss, maksis 1.10) ja Vichy veekeskuses.

aitäh kõigile, kes vastasid :)

Võibolla on seal siis tiba teine maastik kui Lõuna-Soomes. Sileda jms ka tuuleta. Sileda maastikuga pole muidugi probleem sõita 100-120 km päevas, uskuge viitsimisega pold asjas mingit pistmist..

Jõudu ja jaksu terv que

mina sellist reeglit küll ei tea. Sai käidud ilma ühegi töötajata, piletid ostetud jne.. keegi ei küsinud :)

Küsiks siin kohal palju sa oled rattaga sõitnud? Kujutad sa ette, milline soome maastik on? Olen kahel korral käinud rattaga Soomes. Esimesel korral sõitsin Porvoosse ja teinekord Turku. Nende kahe reisi tulemusena või öelda, et ühe päeva maksimaalseks distantsiks saab olla max. 50-60km, füüsiline piir tuli vastu lihtsalt. Palju oled distantsi pikkuseks mõelnud ja kui pikka aega?

Terv que