Kas Rhodos või Mallorca?

Plaan minna mais Rhodosele või Mallorcale, aga kusagilt ei leia infot selle kohta, kuidas Rhodosel sel hetkel kliima on- õhk ja vesi? Mallorca pidavalt olema õhk 22 ja vesi heal juhul 17C ...kas on see tõsi? Kas keegi on mais Mallorcal meres ujunud ...kas tõesti nii külm vesi? Pakutakse Rhodosel hotelli - Rodos Palladium***** ...kas on kellegil selle hotelli kohta kiitvaid või hoopis laitvaid sõnu?

Mis oleks parem variant, kui kaasas on pea 1aastaseks saav laps? ...või on äkki kellegil veel paremat varianti, kui need mis siin kirjas - Rhodos ja Mallorca? Tingimused oleks : otselend, 4-5 tundi max kestaks lend, et oleks rohelust ja tahaks meres(ookeanis) ujuda. Ainult mitte Egiptust soovitada!

Ette tänades, kes vähegi viitsivad nõu ja "jõuga" aidata! :))

Rhodos peaks igati hea koht nii lapsega kui ilma külastamiseks olema (endal küll last ei ole). Mallorcat ei oska kommenteerida. Rhodosel kõik käe-jala juures ja tegemist peaks jätkuma. Ilma kohta siin veidi infot: http://www.islandgames.gr/rhodes_information.asp Tundub selline hea Eesti suvi olevat. Ise olen suvel käinud, aga usun et mai on täitsa hea ja saar ilus.

et kui kevadel lähed on vesi jahedam, vaatamata sellele, et õues juba "meiemõistes" soe. Septembris käisime Rhodosel. Jäin väga rahule. Rentige auto ja sõitke kuhu-randa tahate. Sööge ja jooge hästi. Rannad on küll kiviklibused, aga ostke jalga 5euro eest need Croksid ja seegi mure on murtud.

Faliraki rannad on puhas lõbu, ei kive, ei midagi, ainult tumedam liiv. Ainuke asi, et liiv läheb kuumaks, aga ega selle vastu saa ju kuskil saarel.

ja olen mõelnud Kreeta ja Sitsiilia peale. Sitsiilia kohta öeldi, et vesi on ca 23 kraadi. Kas keegi oskab kommenteerida, kuidas Kreetal mai lõpus vesi võiks olla?