Kas siin keegi Norrast? Palun kaubanduse abi.

Kas Norras on laste riided pigem kallid või odavamad, kui Eestis? Soovin natuke abi selles asjus. On kedagi, kes viitsib arutada natuke?

0
0

Küsimus kallidusest ja odavusest on ääretult halb küsimus. Kui töötad Eestis ja saad Eesti palka, on Norra ikka hirmus kallis maa, nagu tegelikult muudki Põhjamaad. Pluss saatmiskulud pluss toll (Norra ei ole Euroopa Liidus).

Aga kui võtta aluseks Norra palk, siis arvan, et saad ühe palga eest võimalada oma lapsele rohkem riideid kui ühe Eesti palga eest Eestis.

0
0

Tere. Kui töötad Norras siis oleks ikka odavam siia Eestisse sõita ja siit laste riided osta. Eesti palgaga pole seal tõesti midagi teha ja laste riided on ikka sama hinnaga, mis suurtel. Ise olen seal tööl käinud juba 7 aastat ja väga väheseid asju saab sealt odavamalt kui Eestist.

0
0

Mina ostan viimastel aastatel peaaegu kõik laste riided sealt.( Eesti hindade peale tõusevad mul juuksed peas püsti ). Kuid on üks aga... Kui osta tavahinnaga, on hinnalipikul sama number, mis meil, seega poole kallim. Kuid allahindluste ajal soetatud riided maksavad meil isegi kaltsukas rohkem. Ise olen sealt näiteks lastele saanud piltidega T-särke 20-40 NOK, teksad 50-70 NOK, joped 50-100 jne. Norra pereemad ise hindavad väga kõrgelt Skogstadi lasteriideid, kuid need juba tiba kallimad, kuid tõesti head. Poistel mul on Norheimi koolikotid ja peavad väga hästi vastu, kusjuures Eestist ostetud kallis Herlitz kestis palju vähem. Jalanõusid pole ma sealt lastele eriti saanud, need ostan tavaliselt siit. Kokkuvõtteks: kui lambist minna, siis siin odavam, allahindluste ajal konkurentsitult seal.

0
0

eks køik oleneb sinu palgast siin Norras,aga igal juhul on Norras vastavalt palgale odavamad kui Eestis.køik oleneb,mida inimene kalliks peab.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased