Kaubandus Balil, Hongkongis ja Tais

Kas keegi oskab võrrelda kaubandust (hindasid ja kvaliteeti suhtes) Balil, Hongkongis ja Tais? Kust oleks kõige targem osta tehnikat? Kust leiaks kõige parema hinna ja kvaliteediga replika (kallimate brändide) riideid/kellasid/kotte jne? :) Kas keegi oskab soovitada mõnda suurt turgu, kust saaks osta asju ka huli ja näiteks Eesti poole teele panna?

Singapurist ei taha läbi põigata? Sealt soovitaksin tehnikat osta. Kõiksugu kallimate brändide kama saab Balilt igasuguses koguses ja iga hinnaga, ainus jama on see, et enamik on võltsingud. Päris õigeid brändiriideid saab jällegi Singapurist, tasub kindlasti ära kasutada tax free võimalust. Muus osas jään vastuse võlgu, ei ole kunagi sellisel shopingutuuril käinud.

selline vuffel kaubandus on eestis keelatud ja õige ka. Osta parem Balilt kohapeal õmmeldud asju ja kauple nendega. Hulgi saadetakse Amsterdami ja Saksa mingisse sadamasse. Muidu võiks Balilt ka käsitööd osta aga selle augu on Evelekt juba avastanud. Tehnikaga pead arvestama CE märgistega, mida tavaliselt neil ei ole ja pistikutega. Garantiiga on nii nagu ta on, kui WW siis peab kindlasti uurima kuidas eesti sellega tegeleb(osad käivad remondis saksas).