KEANI KONTSERT londonis 21. Juuli VÄGA KIIRE

Mul on pakkuda üks pilet Keani kontserdile, mis toimub londoni O2 kontserdihallis. Ainult kontserdipilet, lennukipilet tuleb ise otsida/osta.

HELISTA,
Liilian Luik
5011432

VÄGA KIIRE

ma täpsustan siis.. homme on kontsert Londonis O2 Arenal, toimub KEANE suurim show üldse, toimub ka nende DVD salvestamine, tõsiselt suur värk.. asjaga on kiire, mul on 1 pilet pakkuda! pilet on 750 eeku..pileti saaks kätte Londonis..lennupilet tuleb ise organiseerida.. kontsert toimub kell 19.30 !! me saaksime kusagil seal kokku vms.(Londonis)
kes vähegi on huvitatud siis andke kiiiresti teada!.. asjaga on väga kiiire!
Liilian

Tulen täna Londonisse ja jään nädalavahetuseks, kuna mind on kaks inimest, siis oleks vaja ka teist piletit. Oskad sa äkki öelda, milline on tõenäosus seda teist saada? Ei viitsiks mingitele aferistidele topelthinda maksta...

mul on aint 2 piletit, endale ja kellegile, mul hüppas ka sõber viimasel hetkel alt..ja ma sain isegi 2 viimast piletit..ma usun, et sealt on ikka võimalik neid kuskilt osta, mai ole kindel, aga proovida võib, nt sealt kus ma ise peaks need kätte saama .. kusagilt.
kindlasti tuleb mõni oma piletit välja võtma, kel ka sõber v keegi hüppas alt vms:D ..proovida vb kindlasti ju.

Äkki ma siis pean saatma oma reisikaaslase sinuga kontserdile ja ise minema Docklandi hämaratesse pubidesse aega parajaks tegema..

mulle sobib kõik:D aint aidake mind ka:D