trip-krainetrip-ukraine-dark
Viimased kommentaarid

Väga kõva nostalgiapauk tuli siit tõesti:) Peaks nüüd pooliku Malarone´i paki välja tuhnima ja uut trippi hakkama plaanima.

Paar paeva tagasi tegime Nong Khai (Tai) poolt tulles Friendship Bridgel asuvas piiripunktis, hind 30 dollarit, aega laheb ca pool tundi, kehtib 30 paeva. Peaks sama olema ka mujal ametlikes piiripunktides, Kambodza poolt tulles ametlikku piiriyletust ei ole.

Leian, et majanduslikult ebastabiilsel ajal on just kõige õigem reisima minna ja võimalikult pikaks ajaks! Lugedes igal hommikul lehtedest langevatest aktsiaturgudest, tõusvatest kommunaalkuludest ja üldistest pessimistlikuest seisukohtadest, siis mis saaks olla parem, kui end kõigest sellest jamast välja lülitada, vedeleda mõnes kolmanda maailma riigis rannal võrkkiiges, lugeda raamatut ja rüübata külma õlut. Ja kuigi ka minu aktsiatesse pandud raha on mehemoodi peldikust alla voolanud, ütlen "las minna" ja lasen vilet ja muretsemise asemel tegelen hoopis lennupiletite otsimisega.

Ryanairi käsipagasi limiit on 10 kg

Eks ikka Uhuru Peak, Kilimanjarol. Gomes´ile: väidetavalt mõõdeti mägi hiljaaegu üle ja võeti kõrgusest 4 meetrit maha...

Grostonas ielat ei tea aga otse vanalinnas asub selline hostel: http://www.dome-hostel.com/site/eng/

mitu ööd seal veetnud, igati vinks-vonks koht!

Veetsin aastavahetuse 2005/2006 Riias. Vaade hotell De Rome´i aknast ilutulestikule koos kihiseva shampanjaga oli sütitav, igas mõttes...;)

Samas ei paistnud mingit märkimisväärset erinevust Tallinna vanalinnas toimuvaga, samasugune tänavatel rahvamassiline külma käes purjutamine.

Mozambique Travel Guide, hind: O, Bhutan Travel Guide, hind: 14,99, Code Green hind: 14,99, kokku koos postikuludega 13,64.

Hea võimalus ettevalmistusi teha suuremateks reisideks:)

Happy Travelling!

Teadmata teie kultuurihuvi sügavust arvan siiski, et Pariisi põhiliste "vaatamisväärsuste/pildistamisobjektide" külastamiseks piisab 4-5 päevast. Pealegi tõstavad kõiksugu majutusasutused jõulude ja uue aasta paiku hindu. Seega soovitan panna rõhku mitte kvantiteedile vaid kvaliteedile! ja ehk tulete niiviisi ka oma eelarvega välja.

Bon courage!

Tasuta öömaja võimalusi leiate sealt: www.hospitalityclub.org

mul on jälle viimasel ajal tõmme kabardiini-balkaari naiste vastu, ei teagi miks, kohe tõmabab sinna, soovin samuti edu kõigile ja head reisi!

Äkki ma siis pean saatma oma reisikaaslase sinuga kontserdile ja ise minema Docklandi hämaratesse pubidesse aega parajaks tegema..

Tulen täna Londonisse ja jään nädalavahetuseks, kuna mind on kaks inimest, siis oleks vaja ka teist piletit. Oskad sa äkki öelda, milline on tõenäosus seda teist saada? Ei viitsiks mingitele aferistidele topelthinda maksta...