trip-krainetrip-ukraine-dark
Kerala ja Trivandrum

Tere!

Sõit siis 07.12 ja sooviks teada kas sealkandis on huvitavaid randu ehk siis merevesi on ei ole sogane või mudane? Ma siin olen lugenud kommentaare ja kirjeldatakse, et vesi mudane? Ja kuidas seal ilm sellel ajal on? Kas odavam võtta roller või auto või hoopis takso, et seal reisida? Kas kohalikud sama tüütud, kui Egiptuses ja Türgis? Ja nagu aru sain, juua tuleb pudelivett ja süüa kuumutatud toitu. Kas kehavedelikku võib vahetada või pean hiljem 9kuu pärast leppima hinduga, s.t siis oma naisega tehes aga kogemata mõni pisik sisse satub võõras?:) Reiside osas ei oska muidugi midagi mõelda, kas keegi oskab soovitada, mida põnevat on seal vaadata? Ja kas on keegi veel minemas sel ajal, et oleks huvitavam koos reisida? . . . Ja Trip.ee lisas suured algustähed ja järgmisel korral saadab sellise vigase postituse prügikasti!

Vaata eelmise aasta ilmaajalugu: http://www.wunderground.com/history/airport/VOTV/2007/12/7/WeeklyHistory.html Kogu India on 100% põnev.

Kindlasti poeb mõni pahatahtlik pisik sisse. Ja neid on seal palju. Kuid kui 9 kuu pärast pead leppima hinduga, siis tea, et see pole mõne pahatahtliku pisiku põhjustatud.

Varsti pidi see trend Jaapanist Indiasse ujuma mööda merd: http://publik.delfi.ee/news/kuum/article.php?id=20436653&l=wpublik Juhuks, kui sa veel ei tea.

Nojah see 9kuud see vähe rumal nali aga äkki on kusagil mõni viide sellele mis ja kuidas parim oleks seal reisida kuna rongid ja bussid vist liiguvad suht aeglaselt seal?

Kuhu sa seal soovid reisida? Kas kohapeal ringi või kaugematesse kohatadesse? Muidu soovitan proovida nii bussi kui ka rongisõitu. Need on omaette elamus.

Keegi kustutas mu eelmise teksti ära või ei salvestanud ma siis seda. Ühesõnaga Backwaters oleks tore, munnari, houseboat? Ja mõni hea ja selge veega mererand kus saaks alustuseks kohe mõned päevad d-vitamiini manustada:) Ja miks mitte natukene veealust maailma uurida. Samas võiks täiesti olla ekstreemi, kusagil dzhunglis rännata või haikaladega võidu ujuda. Ja kas peale linase särgi, pükste, hambaharja, hambapasta, nokamütsi ja pangakaardi on veel vaja midagi kaasa võtta?

Munnari tasub minna 300%. Bussiga saab, aga jube aeglane. Palgake mõni kohalik autoga, neid seal nii et tapab. Munnaris on ka väga palju erinevaid ööbimisvõimalusi.

Särke võta mitu. Head jalanõud kuluvad marjaks ära, sihukesed, mis õhku läbi lasevad ja higistades hõõruma ei hakka. LP või RG vms, kui tassida viitsid. Päevituskreem osta kohapealt, aga leiad sellist kraami ainult rannapiirkonnast.

Paatmajakruiis Backwatersil tuleks Keralas kindlasti läbi teha. Rannad ei ole seal just kõige kaunimad aga päikest saab ikka võtta, Varkkala rand oli päris normaalne. Veealust maailma ja haikalu ka ei näinud, siis peaks Lakadiividele minema. Kohapeal on palju turismipunkte kes korraldavad igasugu reise ja viivad kuhu aga tahad. http://www.trip.ee/node/39266

Mismoodi sinna Lakadiividele saab ja mis hinnad seal on või mis see maksab sinna minek üldse?

Cochinist lennukiga Agatti lennujaama, hindadest ei tea midagi. http://lakshadweep.nic.in/welcome.htm