indigo

Reisisell, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

10 meeldimist
5 postitust
172 kommentaari
 

3 külastatud riiki, 2% maailma 195st riigist

1 külastatud linna või piirkonda

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Super ilusad pildid on. Käisin Korful sama lennuga, väga huvitav oli lugeda käidud ja käimata paikadest. Aitäh!

Olen mõelnud samasugust teekonda, Bangkok- Ankor Wat-Chiang Mai, rannapuhkuseks Hua Hin, kui aega rohkem, siis Koh Samui.

Tulime paar nädalat tagasi Tansaaniast. Safaril käisime ka Siafu Safsri.tours vahendusel, kahjuks ei sujunud kõik väga hästi.  Aga väga soovitan sellist toredat inimest: David Victor: https://www.facebook.com/davidocab/.Moshi ja Kilimanjaro ümbruses korraldas meile erinevaid väljasõite, jagas väga palju infot Tansaania eluolu kohta, igati abivalmis ja korraldab ka safari tuure. Olime kuuekesi, hinnad olid vägagi soodsad.

Just, nii ongi nagu killuk räägib. 

Olen praegu Zanzibaril. Mina siia lastega ei tuleks, turvaline on küll aga väljaspool hotelli territooriumi on tõeline kolgata küla. Lisaks üsna kallis. On ilusamaid ja lastesõbralikumaid kohti. See on minu arvamus.

Kordan  Andreomeeda küsimust: Kui palju tuleks  orienteeruvalt arvestada pagasi ja viisa jaoks aega?  Kas öösel  kell 3 on ka võimalik viisat taotleda?

Kas mõistlik oleks Milano Bergamo lennujaamas rentida auto kohapeal või on kindlam tellida ette? Või pole vahet? Sõit on juuli lõpus.

Meil olid BudgetAiri kaudu ostetud piletid Tallinnast Kuala Lumpurisse. Saatsin kirja info@budgetair.lv ja kolme päeva pärast tulid TLL-AMS ja AMS-TLL lendudele uued piletid. Loodan, et kõigil läheb nii hästi...

Cancuni ei peagi jääma, võib kohe laevaga edasi Isla Mujeresele sõita, seal olla nii kaua kui on tahtmist ja siis maismaal edasi liikuda. Armas saareke oli, kahjuks olime seal ainult ühe päeva aga oleks võinud 4-5 päeva lausa olla.

Tänud! BudgetAirist saadeti ka nüüd PASSENGER ITINERARY RECEIPT ja siin on kirjas: ISSUING AIRLINE: KLM ROYAL DUTCH AIRLINES. Tundub, et muretsemiseks pole põhjust :)

Kontrollisin, lennud on ilusti ühel piletil. Lend on jaanuaris. Muret tunnen sellepärast, et kui EA-ga peaks midagi juhtuma (nagu viimasel ajal räägitakse), kas KLM organiseerib mulle ise kohalejõudmise Amsterdami, või pean selle eest ise hoolitsema? Mul ei ole piletid ostetud KLM-i lehelt vaid BudgetAirist.

Ilmselt rumal küsimus, aga kuidas ma saan aru, kes lendu opereerib ja kas lennud on ühel piletil? Piletid on ostetud BudgetAir.com kaudu TLL-AMS-KUL ja tagasi. BudgetAirist küsides tuli vastus: Tallin-Amsterdam is estonia air , Amsterdam-KualaLumpur- KLM. Eraldi lennud siis või? Sel juhul peaks muret tundma TLL-AMS-TLL lennu osas?

Usun küll, et ootavad. Bronnides tuleb märkida lennu nr, eks nad ise ka jälgivad neid saabumisi. Meie lend saabus öösel ja väljub hommikul kell 9, bussid sellel ajal ei liigu.

Meie tellisime lennujaama transfeeri siit: www.cancun-discounts.com, saab valida kas private või shared, seda kasutame ka lennujaama tagasisõiduks. Saabudes oldi nimesildiga vastas ja viidi kähku hotelli. Playa del Carmenis linnapiirkonnas on ainuke suur liivarand Mamitas Beach Clubi piirkonnas, ennelõunal on tore aga pärast on tohutult rahvast, muusika tümpsub korralikult. Kõrval on rahulik beach club ka aga tooli rent on seal 450 peesot.

Oleme praegu Mehhikos, hetkel Cozumeli saarel. Plaanis oli 4 päeva veeta Tulumi paljukiidetud randades, kuid Tulum oli meie jaoks suur pettumus. Normaalse hinnaga majutust leida ei õnnestunud, saadaolevad hinnad algasid 150 USDst, ilma elektrita cabanad maksid 75 USD. Rannad olid paksult adru täis, midagi erilist seal küll polnud, aga eks igaühele oma. Ühesõnaga pimeda saabudes loobusime otsimisest ja läksime linna ööbima. Edasi Cozumelile. Homsest on meil Playa del Carmenis AirBn kaudu majutus, eks näeme siis kuidas sealsed rannad on. Seni kõige ilusam rand on olnud Isla Mujeresel. Sinna ekskursiooni võtta pole küll vajadust, sõidad laevaga kohale, rendid golfikäru ja tiirutad ise mööda saart ringi, peatud kus meeldib. Võimalik ka ööbida. Rendiautoga tegime Yucatanile tiiru peale, templitest meeldis väga Uxmal, aga ka teised on vaatamist väärt. Cenotedes tasub samuti käia aga arvestama peab, et igal pool tahetakse raha saada. See Kariibimere äärne piirkond on Ameerika turiste täis ja hinnad kõrged.

Laadisin Garminisse Triinuli antud lingilt Mehhiko kaardi. Huvitav, kas see kaart kohapeal reaalselt ka toimib? On ehk keegi kasutanud?

Meie olime aasta alguses mõned päevad Filipiinidel ja seal edasi lendasime Bali saarele, kah kokku 2,5 nädalat. 2015 jaanuari teises pooles lendame kaheks nädalaks Mehhikosse :). Kauneid jõule ja meeledejäävaid reise kõigile!

Olin Balil eelmise aasta detsembri lõpp-jaanuari esimene pool. Kolm esimest päeva sadas, kohati kallas nagu pangest. Ülejäänud aeg enamjaolt paistis päike, ilm oli hästi soe, vihma rohkem ei saanud.

Ja mina võtaksin Mexico :)

Aitäh kass1, nii me teemegi. Inq, oled juba Mehhikos nagu selgus ühest postitusest. Millisest firmast auto rentisid ja mis hinnaga?

Aitäh julgustamast ise auto rentida. Ikkagi paneb kõhklema kas saame hakkama. Kas GPS seadmed (inglise keeles) on seal rendiautodel peal või tuleb kaardi järgi sõita? Kui korralikud on teed ja millised on kiirused? Ja mida peaks kindlasti silmas pidama auto rentimisel, kindlustus peab kindlasti olema, aga kas on veel midagi olulist? Ootan ka kogemusi juhiga auto rentimisest, ehk on keegi kasutanud?

Aasiamaades oleme ringi trippimiseks tihti kasutanud autojuht-giidi teenuseid. Nüüd on minek Mehhikosse Yucatani poolsaarele ja soov seal ringi vaadata. Kas olete Mehhikos kasutanud autot koos juhiga või on mõtekam seal auto rentida ja ise sõita? Olen lugenud, et kohalik politsei on päris agar turiste trahvima, seepärast kasutaks meelsasti kohaliku juhi teenuseid. Ehk on kellelgi mõni kontakt alles? Netist olen leidnud põhiliselt ainult taksofirmade ja rendiautode pakkumisi.

Näiteks Sigiriya otsas võiks ära käia.

Taksoga on päris kallis. See toimis minul suurepäraselt, suur mugav buss vedas rahva laiali: http://www.shuttledirect.com/en/php/airport_shuttle_direct.php