Kevade reis lastega.

Tere,

Plaanis minna perega kevadel soojale maale reisile nii 10-14 päevaks. Lapsed 2,5 ja 10 ning kuna oleme suht "turismi" reiside vastased siis tahaks omal käel reisi kokku panna. Sihtkohana näeks Barcelona kanti aga mitte päris linnas sees. Ideaalne oleks mõni ranna äärne linnake kuhu võtta mingi pisem apartment staabiks kust siis saaks mugavalt liikuda autoga pisikestele avastusretkedele. Millist linnakest, majutusi ja sihtkohti võiks täpsemalt uurida? Tänud ette!!

Soe maa on küllaltki suhteline mõiste, ei peaks Hispaaniat liialt soojaks kevadel või kui siiski Hispaania ja omal käel, siis pakuks Kanaarid valikusse. Lennupakkumisi on sinna olnud, kohapeal võiks tegevust soovitud ajaks jätkuda ja vajadusel saab ID kaardiga kohale:)

Võin soovitada linnakest nimega Platja d'Aro, Barcelonast ca 100km ülesse. Ise olime seal 2014 juunikuus, ööbisime apartmenthotellis Aparthotel Ciutat de Palol - http://www.ciutatdepalol.com/en/. Hommikuti tegime ise süüa, kuid sai valida ka koos toitlustusega. Mõnus basseiniala ja jalutuskäigu kaugusel mitu erinevat mõnusat randa (üks suur rand, teine väiksem ja kolmas pisike - igaüks natukene isemoodi).
Linnakese puhul meeldis see, et seal peatänava ääres oli palju häid restorane ning oli korralikke poode (ainult üksikud hiina-kaupa müüvad poed olid, ülejäänud olid normaalsed poed, s.h ka brändipoed). Linnaservas minu meelest asub ka veepark, ise seal ei käinud. Paaril päeval sõitsime ka autoga ringi. Barcelonas ööbisime eraldi, kuid iseenesest ei ole see linn väga kaugel Barcelonast, enamjaolt sõidad nagunii kiirteel.