trip-krainetrip-ukraine-dark
Kevadel Jordaaniasse

Kas keegi on käinud TopToursiga Jordaanias? Milline on selle firma teeninduse kvaliteet? Kas see maa on turvaline?

Tere Toptoursiga pole käinud, kuid olen kindel, et see on turvaline maa. Just tulime lastega Liibanonist ja Süüriast.Mine parem sinna, palju huvitavam.

Toptoursist ma ei tea midagi, aga Jordaaniat soovitan töesti. Aqabas on mönus puhata, ja väljasöite teha Petrasse mis on töeline elamus. Soovitan üürida auto ja omal käel sinna söita. Meie jalutasime köige löppu, ja nautisime päikese loojangut. Kui taskulamp on kaasas on suur elamus et jalutada tagasi läbi pimeda Petra. Ka Wadi Rum-körbe on väga pönev.

Jordaania on väga turvaline maa ja kuritegusid on vähe.

Ka snorkeldamine on väga hea Aqaba lähedal.

Täna on TopToursil järjekordne infotund ja just Jordaania ringreisist. Lubavad, et muljetavad ka esimesel reisil käinud. Vaata nende kodukalt lisainfot.

Kas ja kuidas on see võimalik? Mis kaudu kõige parem minna? Kas piiril mingit jama pole? Saab pärast ikka tagasi ka Iisraeli? Mingi bussiühendus? Tänud vastajatele.

Piiripunkt mis asub Eilati ja Aqaba vahel on minu teada üks kahest vöimalikust piiri ületamise kohast. Sealt saab üle küll, aga see vöib aega vötta. Minu teada sinna bussiühendust ei ole, vaid Eilatist saab taksoga sinna, ja teisel pool piiri on ka taksosid. Kui meie pidime piiri ületama, oli parajasti üks mahajäetud kott leitud, nii et pidime paar tundi ootama kuni pommieksperdid selle olid löhkinud. Kui juhtub olema templeid passis Iisraelile vaenulikudest riikidest, vöib ka esineda raskusi. See tähendab et kui lähed edasi Jordaaniast Süüriasse vöi Liibanoni siis sa arvatavasti tagasi Iisraeli ei saa. Kuna eile oli Eilatis pomm, mida väga harva esineb siis vöib momendil raskusi olla. Head reisi!