Kiireim ja otsem tee Philadelphiasse

Üks sõber kutsus mind Phillysse aga ma olen lennukiga lendamises täiesti noob Uuurisin natuke Googlest,vaatasin Lastminutest ja Reisieksperdist,aga asi jäi mulle segaseseks.Mul on vaja ühe suunaga pletit. Mul on siis paar küsimust:

1)Kas Tallinnast on üldse võimalik otselennuga Philadelphiasse saada ? 2)Kas mul on ilmtingimata viisat vaja ? Ja kui on , siis kas see maksab ka midagi ? 3)Kui lend on ümberistumistega (mul on hirm,et eksin kusagil X-lennujaamas ära) siis kuidas ümberistumine välja näeb ? Kas terve reisijate grupp istub sujuvalt ühelt lennukilt teisele või pead ise välja selgitama millal sealt X-lennujaamast järgmine lend sinu sihtkohta läheb ? 4)Kuidas saab kõige kiiremini ja lihtsamalt Philadelphiasse ?

Ma tean et mu küsimused võivad kõlada veidi tobedana,aga mis teha,ma pole Soomest kaugemale saanud...

  1. Tallinnast pole otselendu USA-sse
  2. USA-sse on esialgu veel viisat vaja.
  3. Tõenäoliselt on igal reisjal erinev sihtkoht, kas siis sama linn või jätkulend järgmisse linna.
  4. Tallinn-Helsingi-New York-Philadelphia Tallinn-London-Philadelphia

Miks ühe suuna pilet? Esiteks võib see Ameerikasse olla kallim edasi-tagasi lennust. Teiseks äratab see nii turva- kui passikontrollis põhjendatud kahtlusi reisi eesmärgi osas ja sind ei pruugita riiki üleüldse lubada. Ühe suuna piletiga võivad reisida Ameerika kodanikud või sinna pikaks ajaks õppima/tööle sõitjad. Viimane eeldab ka vastava viisa olemasolu. Turistiviisaga on töötamine rangelt keelatud, samas ühe suuna pilet viitab reisija soovile illegaalselt riiki jääda ja tööd teha.