KLM´iga Singapuri, sealt Bangkoki

Sõidme koos sõbraga 06.03. KLM´i abil Amsterdami kaudu Singapuri ja sealt edasi peaksime jõudma hiljemalt 19.03 Bangkoki. Momendil veel ei tea oma liikumisteekonda ja palju muudki, äkki oskab keegi aidata:

 1. Kust oleks mõistlik võtta viisa (piirilt, Soomest)?
 2. Millist teekonda valida (Tais lääne või idakallas)
 3. Kas on huvi mõnel liituda

NB! reisi käigus huvi kalapüügi (parim lahendus kaluritega), reisistiil- buss, rong, lennuk ja ööbimiskoha osas ei pea olema luxööbimine

Tre,

 • Kui lennukiga lähete Taisse siis lennujaamast kõige kiirem ja mugavam. - 15 min. Sularahas peab maksma ainult.
 • Kui Singapurist tulete Taisse siis seal üks suurmaantee ongi ja see idakallast pidi
 • Kui huvi rohkemaks, siis kriba.
  .
  .
  .
  Trip.ee parandas kirjavead ja nõuab edaspidistes postitustes õigekirja kasutamist!

Mõned küsimused veel:

 1. Kas igas lennujaamas (ka saartel) saab viisa?
 2. Kaardi peal tundub, et tee on Malaisias ikkagi lääne ranniku läheduses aga kumba rannikut Tais eelistada- ida või lääs?
 3. Kuhu Singapuris ja Malaisias minna või peaks kohe kimama Taisse

Ei oska soovitada, aga lihtsalt võiks arvestada asjaoluga, et idapool asuvates moslemitest domineeriva elanikkonnaga Tai provintsides Yala, Narathiwati, Songkhla ja Pattani esineb aegajalt moslemiäärmuslaste rünnakuid.

Vanem uudis:
http://www.postimees.ee/160108/esileht/valisuudised/306080.php

Ikka nendes, kuhu suunduvad rahvusvahelised liinid.

käisme 2006 aastal kahekesi sellel marsruudil. KLMga TLL-SIN tagasi BKK-TLL.Olime paar päeva Singapuris,siis bussiga üle väina Johor Bahrusse. Sealt Malakasse.Sealt Kuala Lumpurisse, ning siis Airasiaga Phuketisse. Lõpuks läbi Krabi Bangkokki ja tagasi koju.
Viisa võtsime Phuketi lennujaamast. Siis oli võimalik viisat lennujaamadest osta vaid (nagu mäletan) Chiang Maist, Bangkokist,Phuketist. Täna kuuldavasti vist ka mõnest teisest kohast. Ise läheme taas märtsis ja seekord võtsime viisa ette Helsinkist.
Kui sa küsid, Malaisia rannikute kohta. Siis seal on väga tähtis,mis ajal lähed. Näit ida ranniku tähtsaim rahvuspark (vaata ise LPst) on nov-dets vihmade tõttu lausa suletud. Seal sajab mussoonide tõttu mingil ajal ühel pool ja siis teisel pool.

Millal minek on me läheme juba see reede 06.03 ja tagasi Tallinna 21.03, äkki trehvame kusagil?