Ko Phi Phi tänane ilme

Tere,
kas keegi oskab võrrelda tänast ja 2004 tsunami eelset Ko Phi Phi´d? Kas mõni küla või rand on päris kadunud, kas Long Beachile on ehitatud uued bungalod jne?

Sai käidud seal selle aasta märtsis nädal aega, kõik on taastatud... Linn on täielikult ülesehitatud ja möll käib, linnast veidi kaugem (ja chillim) Long Beach on samuti täies elujõus, Long Beachil ööbisime Paradise Pearlis, suht basic aga normaalsed bungalowd kohe selle Long Beachi jalutajatetee ääres mis rannas kulgeb ja oli märtsis (kõrghooajal) suht ok hinnaga arvestades Phi Phi keskmisest kõrgemat hinnaklassi (Tai mõistes)... öö oli mingi 2000 Bahti AC bungalows... Samas ööbisime ka Viking Bungalowdes mis on Long Beachi ja Linna vahepeal ja seal olid ilma WC ja AC'ta väga ilusad bungalowd puude otsas 700-800 bahti öö ja samasugused AC'ta kuid vannitoaga bungalowd 1500 bahti öö mis on juba normaalsem hind.

Long Beachil veel opereeris päris mitu teist bungalow operaatorit, näit. PP Hill ka mingi 1500 bahti kanti/öö, oleneb millal lähed, madalhooajal muidugi hinnad madalamad. Aga üldiselt jah Lanta ja muude saartega võrreldes veits kallim Koh PP aga ilusaimaid paiku kus ma käinud isiklikult :) (ahjaa kõrghooajal kindlasti booki vähemalt esimene öö ära näit. läbi www.sawasdee.com , isegi long beachil oli kõik täis kui me saabusime sinna, siis veetsimegi esimese öö Vikingus ja järgmisteks öödeks vahetasime resideerumis paiga Long Beachile)