Kogemus Avista Travel-iga

Ei hakanud silma, et siin keegi enne sellise teema oleks postitanud, seega küsiks, kas keegi on nimetatud büroo kaudu reisinud ja millised olid kogemused?

Täpsusta küsimust!
See firma pole ise reisikorraldaja, vaid vahendab reisikorraldajate pakkumisi ja muid reisiteenuseid.
http://www.avistatravel.ee/reisiburoo

MTR andmed siin: http://mtr.mkm.ee/default.aspx?s=registreering&id=465401&backURL=%3fs%3dotsireg%26taasta%3d1

Siit ei nähtu, et neile oleks ametlikult antud õigus teiste reisikorraldajate pakette müüa, kuigi nii on kirjas kodulehel. Igal juhul soovitan enne reisi tellimist uurida siis vastavalt TeZTour´ilt, Novatour´ilt jt, kas Avista tohib nende reise müüa. Nii igaks juhuks.

Uurisin seda ise ka sealt, aga on ju kirjas, et tegevusaladena võib ka müüja teiste reisipkaette?

Vaata igaks puhuks ka seda siin: http://trip.ee/content/reisikorraldajad-ja-bürood/tarbijakaitseameti-nimekiri-reisiettevõtjatest-kes-ei-täida-seadu

Ei pruugi miskit hullu olla, aga lihtsalt teadmiseks, et kunagi oli ka Avista Travel siinses nimekirjas!

Tripsu:

See on küll kirjas, aga oluline on, et neil oleks ikkagi konkreetse korraldaja luba nende pakette müüa. See, mis on märgitud tegevusalana, ei ole primaarne - see on lihtsalt tegevusala. Vt nt Novatoursi edasimüüjaid:
http://www.novatours.ee/firmast/Edasimuujad?city=Tallinn&notUTF8=1

Vaata nüüd näiteks Estraveli MTR ergistreeringut: http://mtr.mkm.ee/?s=registreering&id=492525&back=Vi9kZWZhdWx0LmFzcHg%2fcz1vdHNpZXR0ZXZvdGphZGV0YWlsaWQmaWQ9NDY3JmJhY2tVUkw9JTNmcyUzZG90c2lldHRldm90amElMjZ0YWFzdGElM2QxFGN0bDAwX3NtX0hpZGRlbkZpZWxkAAtfX1ZJRVdTVEFURSA5ZjRlY2NjMmQxNTY0MTJjOGI1NjFmNDM1Yzk0YTcyZBBjdGwwMCRtJGIxJHRnbCRoATE%3d

Seal on selgelt kirjas, kelle pakettide edasimüümise õigus on neile antud. Avistal on selle kohal tühjus, ning ka Novatoursi edasimüüjate lehelt mina neid ei leidnud.

Soovisid arvamust, siin see on. Otsustamine jääb Sulle endale. Mind teeks see ettevaatlikuks ja ma uuriksin asja enne kui reisi ostaksin.

Uurisin ise kah, Novatour-i kodulehel oli see büroo täiesti olemas, võib olla jäi ennist kahe silma vahele. Aitäh arvamuse eest, seda ma soovisingi:)

Mina olen käinud Avista Traveli kaudu reisil ja väga rahule jäänud.

Kõige tähtsam on ikkagi see, et kas reisibüroodel on tagatis olemas:
http://mtr.mkm.ee/?s=registreering&id=518312&back=383affaf9d7843f7b07717f1f040c173.

Kui klikata allpool olevatele registreeringu numbritele (algavad TRE...) siis on näha, milliseid reisikorraldajaid tohitakse edasi müüa ja seal on küll Novatours ja teisedki Eesti reisikorraldajad selgelt kirjas:)

Olen mitmeid reise teinud Avista traveli kaudu ja väga tore on olnud. Kõik ettetulevad probleemid on professionaalselt ja kiiresti lahendadud. Sõbralik teenindus.
Julgen soovitada kõigile ja ka edaspidi kavatsen kasutada Avista traveli teenuseid.