Kogemusi Palm beach hotelliga Playa de Las Americases Tenerifel?

Tere,

Kas keegi on Tenerifel võtnud nädalaks selle hotelli?

https://www.excelhotelsandresorts.es/en/palm-beach-tenerife.html?source=google&medium=organic&campaign=google-my-business

Playa de Las Americases.

Arvustused kõik loetud ja olen kahe vahel, kuna inimesed on nii erinevad igas asjas. Kas basseiniala on tegelikult piisavalt suur? Toole jagub? Kuidas lärmiga õhtul / öösel arvestades asukohta? Jne.

Eelnevalt oleme ööbinud Gara Suites golf and spaas, mitte midagi pole kurta peale selle, et nati pikk maa mereni ja poodideni. Muidu igakell soovitan, kuid ise prooviks seekord midagi uut. Columbust, SOL Tenerife, Best Tenerife jne.

Ette tänades

Hei. Sol Tenerifes olin veebruaris. Väga ok hotell, 3 basseini-terassibassein eelsoojendusega. Hommikul 9-st mindi lamamistoole bookima käterätikuga aga tegelt jagus kõigile. Kuna olime mere poolt vaadates parempoolses tornis siis ehk õhtul kostis alloleva tänavaäärse restorani muusika päris valjult aga see lõppes vist 23-24.00 ära. Ei seganud. Rand kohe üle promenaadi. Kui viriseda, siis lift vana ja aeglane aga kolmandale korrusele kannatas ka jala käia. Kõrgemale muidugi nats teised lood :)

1
0

Me olime Palm Beachis 3 aastat tagasi. Vahetult enne koroonat. Broneerisime hotelli nende kodukalt. Küsisime tuba kõrgemale korrusele ja meile anti 2 magamistoaga apartement, kuna olime 3 täiskasvanut. Hommiku ja õhtusöögid olid head. Basseini vesi külm, aga me olime enamasti ookeani ääres või kolasime ringi. Kuidas tase praegu on, ei tea. Aga siis jäime rahule. PlayaOlid oli ka selline hotell, kuhu toidu pärast läheks tagasi. Hommikul kõikvõimalikud erinevad taimepiimad letis, lõuna ja õhtusöökide juurde sai tasuta nii lahjasid jooke kui õlut- veini. Mujal seda ei ole. Hotellil on 2 basseini, 2 hoovi. Aga jällegi vee temperatuurist ei tea midagi. Olime Ookeani ääres.

1
0

Olime eelmise aasta novembris Sol Tenerife hotellis mere äärest vaadatuna vasakpoolses hoones vaatega mere/peotänava poole. Peale kahte ööd olime sunnitud paluma meid ümber paigutada. Peotänaval käis kõva pidu / lärm kella neljani hommikul. Täiesti võimatu oli magada. Pärast toa vahetust sama hoone teisele poole oli olemine päris hea. Hotell ise on normaalne. Päiksetoole enamasti jagus. Hotelli asukoht väga hea.

2
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased