Koh Lipelt viisavabalt Taisse sisenemine

Kas kellelgi om kogemusi Koh Lipelt Taisse viisavabalt sisenemisega?

http://www.kohlipe.net/thailand_immigration.html lehel toodud nimekirjast (People from the following countries are allowed into Thailand on a 15 day stamp) Eestit ei leia. Samas Eesti Välisministeeriumi kodulehel on kirjas: "Juhul, kui Tai Kuningriiki sisenetakse maismaad pidi või meritsi, siis on viisavaba viibimise periood kuni 15 päeva!". Samuti Tai enda välisministeeriumi lehel (http://www.mfa.go.th/main/contents/files/services-20140710-094347-873017.pdf) on välja toodud Eesti.

Kui tõenäoline võiks olla, et http://www.kohlipe.net pole lõplik nimekiri, kuigi tundub, et info seal August 2014 seisuga?

Aprillis sai Langkawilt Lipele sõidetud. Siis tundus see viisavabastuse info veel seal suht uus. Igatahes piiriametnik otsis tükk aega infot ja vist tema raamatus seda kirjas veel polnudki...õnneks oli seal töö veel üks naine, kes teadis et eestlastele võib 15 päevase viisa väljastada. Nüüdseks on vast kõik seal juba teadlikud meist:)

Meie käisime 2014 veebruari lõpus Langkawilt Lipele ja kõik sujus nagu kellavärk. Annad passid sisse ja pärast saad sihtkohas tagasi.