trip-krainetrip-ukraine-dark
Viimased kommentaarid

Kui võimalik, siis reserveeri istekoht ette poole lennukis. Seal turbulentsi tunnetust vähem. Lisaks mulle just meeldib istuda akna all, et kui turbulents, siis päevasel ajal näen näiteks lennuki tiiba ja kui see natukene liigub turbulentsi ajal, siis vaatad, et see ju nii vähe :)

Euroopa kohal lennates tead, et alati mingi lennujaam lähedal, kui midagi juhutuma peaks. 

Enne mere kohale minekut teevad minu meelest ka piloodid viimase checki lennukile, et kõik süsteemid oleksid rohelises, kütust piisavalt jne...selle mõttega võid end rahustada.

Arvestades kui popp koht see hetkel on, siis eks tuuakse seda veel. Need päev enne lendu testid vist ei pruugi nakatumist näidata, kui haigus näiteks 2-3 päeva enne saadi.

Huvitav, et uurid seda. YouTube e pakkus just seda klippi 

Võimalik, et tänu sellele sai kunagi Taisse mindud ja nii 4x nüüdseks...mine tea:). Igatahes nüüd tekkis jälle isu seljakott võtta ja astuma hakata...:)

Tasub Waze ikka tööle panna välismaal. Siis ei pea selliseid asju nuputama.

Ma ütleks, et uudised pigem head olnud. Euroopa läheb kohe lahti ja ega inimesed sügisel reisimata ei jäta. Ise vaatan küll juba kuhu minna...küll pole selleks kunagi vahendajaid kasutanud. Lisaks kujutan ette, et Novatours saab väga häid diile oma partneritega ja see võiks ka siin häid hindu tekitada.

Uued omanikud ei saanud ju kontrollpakki minu teada, et see ei tohiks mõjutada väga ettevõtte tegutsemist. Lisaks pigem ju hea, kui eestlased kusagil rohkem puldis on.

@uuuuuu

Selle nädala pealtnägijat ei vaadanud? Seal ehe näide, kus kaks tugeva tervisega tervisesportlast olid minemise äärel. Ei pea olema kaasuvat haigust. 

Mul on väga kahju, et sinusugusid on veel, kes võtavad seda asja veel kergelt. Poes näiteks ronitakse jube külje alla ja distantsi hoidmist ei peetaks enam millekski...eks see teine laine saab ka nii tulema.

Piirid tuleks avada, aga ainult riikidega, kus nakatumine on samal tasemel.

Delfi kommentaarium on muuseas väga hea läbilõige ühiskonnast. Kui üks nõdra karjub, et "hallelujah, paneme piirid kinni ja kinosid polegi vaja ja küll"  ja sellel on 322 pooldajat ja 4 vastast, siis on olukord masendav

Kaduja, Delfi kommentaarium just küll päris EMOR-i uuring ei ole. Kardan, et oledki liiga palju seal istunud ja selle negatiivsuse seal külge pookinud. Seal ikkagi istuvadki enamuses kibestunud pensionärid, kelle peale närvi ei tasuks minna.

Tegelikkuses on elu nii, et mina ei tea oma tuttavatest ühetegi inimest, kes "tõrvikumehi" valiks.

Pigem säästa oma energia järgmiste valimiste jaoks...pakun, et näeme siis lõpuks õigeid värve jälle valitsuses.

Mis puutub reisimisse, siis suvel oleks OK olla kusagil lõunas, kuid kuna räägitakse ka koroona teisest tulemisest sügisel, siis sellist karantiini nagu seal oli, ma küll läbi elada ei tahaks. Meil oli ja on see karantiini osa siin ikka väga mõnus.

Kõige rohkem on kahju sellest, et 2008, kui esimesed eksootilised reisid sai tehtud, siis videode ja fotode kvaliteet, mis seebikarbist tulid, olid ikka üsna pahad. Hea oleks nendest trippidest Full HD videosid tagant järele vaadata, aga no mis sa teed.

Olin ka see kodanik, keda päike12 kirjeldab. Ei raputa tuhka pähe ja erinevalt päike12-st, alustan edetabelit näiteks Saksamaast. Ei viitsi ka siin pikalt seletada aga inimtüübina on sellised tagant järele parastajad/targutajad, olgu teemad mis tahes, kõige hullemad inimtüübid.

irw @stu

Peale koroona läbipõdemist siis mõned härrad üritanud kiirelt last saada ja kuna nädalaga ei õnnestunud, siis mindi kohe viljakust testima, kus kohe selgus, et siis sellise jama koroona põdemine kaasa andnud....

Ma olen jällegi kuulnud, et osad mehed pidi peale koroona läbi põdemist 50-80 cm pikkuses juurde saama. Hiinas pidi päris mitu uut kossu meeskonda juurde tulema. Võrkpallis tekib ka päris korralik müür ette.

Mis uudiseid te loete kulla inimesed??...ma ei imesta, et see Maailm lolliks läheb selle koroona pärast...

Kui mulle antaks diagnoos, et see youknowwho viirus on küljes ja soovitatakse kodus olla, siis päriselt, kuna töö ka võimaldab, ma istuks reaalselt kodus. Südametunnistus ei lubaks mul küll tööle või kusagile poodi jõlkuma minna.  Kindlasti on v-olla teatud protsent inimesi kellel siiralt suva, et teisi nakatavad, aga ma loodan, et neid on vähe.

See seljatugedest haaramine on jah eriti idiootne tegevus, nagu tõesti ei jõuaks muidu end liigutada inimene.

Endal ka olemas üks kogemus Soome emaga  ja tema kahe lapsega seljataga. Nimelt oli siis lastele antud kätte kommikotid, et nad ei vinguks aga mis te arvate, mida suhkur teeb rüblikutega. Nad ei suutnud ühte sekunditki vaikselt paigal olla. Soomlasest ema muidugi ei teinud väljagi, et nad jalaga seljatugesid lõid.... Maandudes oli mul tõesti hea meel, kui ühel vanemal lapsel kõrvad lukku lõi ja nutuvõru suu ümber oli. Kahjuks alles siis oli emal aega lapsega tegeleda

Ikka täitsa nõustun sellega, et 200 inimest ei pea arvestama 1 inimesega vaid vastupidi.

Kokkuvõttes tundub, et kehvad kogemused ongi tulnud sellest, et lapsevanemad jätavad midagi tegemata.

to Guidz

Täiesti nõus sinuga, lapsed on elu osa..ei vaidle vastu. Kui see elu osa viskleb jonnides kusagil kaubanduskeskuses maas, kuna pole ostetud meelepärast lelu, siis saan rahumeeli end keskuse teise otsa komandeerida ja asi tahe. No problem. Lennukis kahjuks ei ole sellist varianti, et valid hiljem kaugeima otsa, kus kisa vähem. 

Lapsed on toredad küll aga millegipärast tehakse ika 18+spa-d ja mõned hotellid ka alla teatud vanuse piiride keelatud. Võiks teha 18+ lennuki :).

Kuhu kohta te reisite, et lennukid on mürgeldavaid joodikuid täis? Selline tunne, et rahvas lendab Ryanairiga Manchester-Ibiza pidevalt...seal vist tõesti kainet hinge ei leia.

See Guidzi post on tõesti selline, et sõidan kuidas tahan, näitan suunda kuidas tahan, üldse kõik teised on pohlad-  Tallinnas selliseid oinaid päris palju....

Vot ei pea mina ostma 300 euriseid klappe, et taluda kaaslendajaid, kes ei suuda vaikselt olla...

Kokkuvõttes, võiks selles kinnises kilukarbis nimega lennuk olla suhtumine, et segatakse teisi võimalikult vähe. Lennake lastega palju tahate aga tehke näiteks Tallinn-Tartu-Tallinn ots enne lapsega ära ja vaadake kuidas see välja mängib. Joodikutele sama soovitus :)

Grippi tuntakse ja selle vastu vaktsiinid ju. Lisaks tundub, et gripp tõesti ei levi nii tugevalt, sest hävib peremeheta kiiremini. Kui gripp sellise hooga nakataks nagu corona, siis küll oleks ka Hiina haiglaid ehitanud, sest kuhu sa need raskelt haiged paneks.

Lisaks on igas Hiina linnas miljoneid inimesi ja neil oli mõistlikum need sulgeda, mis vähendab tõesnäosust, et sajad miljonid nakatuvad. Isegi 0,1 % suremust oleks sellelt hulgalt juba aga neile päris halb tulemus.

Näha on, et Kroks on selgelt paanikas kodanik....

"Tänaseks ca nädalaga 650 haigestunut ja 17 surnut. ennustama ei hakka aga pilt on suure tõenäosusega nädala pärast väga väga kurb.... ei taha mõelda mis saab kui meie valitsus sama poliitikat ja juttu ajab mis siiani"

Ma pakun, et haigestunuid on 6500+...650 tundsid end eriti halvasti ja läksid arstile, kellest kahjuks 17 surnud. 

Enamus inimesi põeb selle asja kergelt läbi, võib-olla isegi ilma sümptomiteta. Ma usun küll seda, et ega see haigus suremuselt hullem ei ole, kui gripp.

Oehhh.....

@snoop

Võta nüüd Youtube lahti ja leiad seal sadu "Doktoreid", kes kõik ajavad ka sarnast juttu klikkides nimel

See on lihtsalt jube, mis paanika siin lahti on aetud ka teistes foorumites. Tuuakse välja linke, mis näitavad, et see haigus hullem , kui gripp jne. 

See on võtnud juba haiglase mõõtme. Inimestel lapsed kodus juba küsivad, et kas nad surevad ära...päriselt mis teil panikööridel viga on?

Ma nõustun selle artikkliga https://lounapostimees.postimees.ee/6909953/ravijuht-koroonaviirusest-paanika-on-taiesti-ule-volli?_ga=2.180886948.2032372215.1582612597-1964117497.1578553702

Võib vist teema lukku panna, kuna see asi ka nüüd Eestis. Üldiselt vahet pole kuhu reisida, selle võib igal pool saada. 

Samas see paanika külvamine on ikka üle vindi keeratud tõesti. Paanika tekitab vast rohkem kahju lõpuks kui viirus ise.

Lisaks koju toomisele on ikkagi oht tõesti kusagile karantiini piirangusse sisse jääda. Selline piirang ei pruugi ainult 14 päeva olla, vaid juba selline, kus saad kohaliku keele juba vaikselt selgeks :)

Praegult on meil juba veebruari lõpp. Reisivate hiinlaste tõttu peaks siis juba paljudes riikides puhangud olema. Hetkel tegelt midagi hullu ei ole vähemalt Euroopas ja Ameerika pool.