Kolme ööpäevaga Nordkapis käidud

Tuli tahtmine näha merd, 300 meetri kõrguselt. Transpordiks kasutasin igapäevast tööautot. VW Polo, 1996 SDI. Kaaslaseks töökaaslane. Sõitsime mõlemad ja oleme oma reisuga ülimalt rahul. Kõik soovitu sai nähtud ja ka Joulupukkiga saime jutud aetud. Jääkaru ei näinud,....

Tublid olete, saaksid väikese kokkuvõtte sellest reisist teha, palju kilomeetereid, peatused, eelarve ja tegelikud kulud jne. Hea oleks teda kui ise hakkan plaane koostama.

0
0

Kirjuta pikemalt. Kui haige pärast selg ja tagumik sõitmisest oli ka?

0
0

Tehniliselt saaks vist isegi kiiremini, aga siis peaks tõesti 2 jalaga gaasipedaali vajutama ja ilma suitsupausideta tegema. Samas, praegu on polaarpäev ja vähemalt ei tule uni nii kergesti kallale. Muide, kas kesköist päikest ka nägite või oli ilm pilves kogu aeg?

0
0

Tulin üleeile. Kolme päevaga ühe inimese normaalse sõiduga kohale. Kesköine päike nähtud ja kuuekraadine vinge tuul tipus ka tunnetatud. Ööbimised telgis kämpades. Põhja Norras ühepäevane liustikutrip ka tehtud. Tagasiteeks valisime Rootsi. Seda Botnia lahe kallast ei soovitaks küll, suht igav kant. Vast ainult kalameestele tegevust pakkuv. Kulud neljale inimesele- kütus, laevapiletid, kämpingumaksud, piletid, söök ca 2000 EUR

0
0

Sama rahaga on võimalik 3 inimesel Norras rännata normaalse tempoga 12 päeva, ülesõit Rootsi on ka hinna sees. Kolme päevaga on ikka meeletu kihutamine.

1
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased