Korterit otse omanikult

Tere.

Palun abi majutuse leidmisega. Leidsin väga hea koha, kust leida endale sobivat korterit (http://www.homelidays.co.uk ). Palun kirjutaga,kus te ööbisite ja kas jäite rahule ning äkki on jagada omaniku mailiaadressi, et sobivuse korral omaikuga otse ühendust võtta, mitte enam läbi vahendaja? Minek on juulikuus ja 8-ks päevaks (kolmeliikmeline pere)

Suured tänud vastanuile.

Homelidays ei võta vaheltkasu. Korteri väljaüürija on talle juba maksnud ümmarguse summa kuulutuse panemise eest. Homelidays leheküljelt saadki otseühenduse üürileandjaga, peale selle on seal üsna kontrollitud nii korterid kui ka üürilevõtjad, sest vastastikku kirjutatakse arvamusi (testimonials). Vastupidi on näiteks HouseTrip - nemad ei anna vastastikku aadresse vaid kasseerivad üürilevõtjalt umbes 15 või 20% teenuse eest ja võimaldavad otseühenduse alles pärast seda, kui summa on HouseTripi arvele laekunud.

Tundub nii küll, kuid küsimus piirkondade kohta, kas Montmartre piirkond jääb kesklinna liikumiseks liiga kaugele? Millist piirkonda üldse peatuseks valida, kui kaasas ka väike laps on, 5a? Sain Montmartre piirkonda väge hea korteri pakkumise kuid kahtlen, sest 100 eurot rohkem makstes saaks ka kesklinnale lähemal oleva korteri ja seda 8 ööks. Kas tasuks ära?

Sinu teisest kommentaarist selgub, et otsid korterit Pariisis. Lapsega soovitan minna 2.kvartalisse või 6.kvartalisse või 8.kvartalisse.