Kreeka kultuurireis + puhkus?

Kas keegi teab mõnda reisikorraldajat, kes korraldaks puhkus/kultuuriprogramm hümbriidreise ehk siis nö. üle päeva skeemiga (k/p/k/p/k...). Ehk on ka neid, kes lennutavad sihtkohta ja kohapeal kultuuriprogrammi tarbeks bussi transport?

Tänud,
Louis Marcel

Germalol on Kreeka Odüsseia, mis läheb välja 03.09.2013. See algab Santorinilt, teeb seal mõnepäevase tuuri ja siis laevaga Pireusesse, mis asub Ateena lähedal. Seejärel 4. päevane tuur Kreeka kõige tähtsamates paikades ja laevaga tagasi Santorinile. Eks see tormamine ole ja Santorinilt läheb laev Ateenasse , Pireuse sadamasse umbes 8 tundi. Olen selle tuuri läbi teinud, aga vastupidises suunas. Alustasime mandrilt ja käisime Santorinil.Kui nii kiiresti on võimalik reisile minna, siis soovitaksin hoopis Santorini puhkust.Puhkusereisil on võimalik valida ekskursioone vastavalt enda soovile.

Vaatasin veelkord Germalo lehte. 3.09- 09.09 on puhas Santorini reis !

Samal päeval läheb ka teine reis mitmele saarele. Mõlemale pakub veel 2 vaba kohta.

Vaadake hoolega kalendrit.
Seal on kokku neli reisi.
Kreeka - Santorini puhkus
Kreeka saared - Santorini, Mykonos, Syros, Paros
Kreeka Odüsseia
Kreeka - Santorini kultuuri- ja puhkusereis

Paistab ,et ühe lennuga tehakse erinevatele gruppidele eri marsruudid .

See on nii,et Germalo tellib terve lennuki ja siis jagab reisideks.
Käisin nii eelmisel aastal Portugalis.Lennukus oli 180 kohta ja see jagati kaheks ringreisiks ning Albufeira puhkuseks. Tundub, et see kaks kohta tähendab, et lennukis on kaks vaba kohta.