Kreeta- Hersonissos

Solano hotell, kesklinnas-kes on käinud või teab sellest midagi. Ilmselgelt jube odav ja seetõttu tundub kahtlane vähe. GoAdventure pakkub 30,09 11päeva 5695eek hommikusöök hinnas, algusega Riiast. Kas või mida seal Hersonissonis või läheduses teha oleks või kuhu kindlasti peaks minema või kuhu pole mõtet minna. Teine mure veel, kuidas Kreekas möllavasse tulekahjusse suhtuda, alles maksmata, saaks veel ümber mõelda?

paistab et keegi ei tea sellest midagi?

praegu, tuli on Kreeka mandriosas ja selle lõunaosas, kuulake-vaadake uudiseid ometi ! Võtke kaart ette kui muu ei aita.Suhtlen 2x päevas kreetalasega, kui seal oleks tuli lahti oleks seda ammu kuulda.

Hersonissos ja ka kõrval olev Malia on täiesti mõttetud turiste tuubil ja lärmakad kohad.

kui äkki süütaja haaret laiendab, ma pidasin seda silmas

Kui ma veel Kreetale läheks, siis just Hersonissosesse. Ei ole midagi lärmakas, on nii päeva kui ka öö elu. Kindlasti tasub minna Star Pitchile. Seal on nii palju võimalusi sportlikuks tegevuseks, skuutrid ja nii edasi. Meie sõitsime oma külast bussiga Hersonissosesse.

Ise sai käidud just Kreetal. Väga positiivsed muljed. Reis oli Estoursi vahendusel. Algul oli väike kahtlus küll et kuidas kohapeal on, kuidas hotell jne. Hotelliks oli väike perehotell Karteros (leidub linke netist). Väga lahedas vaikses külakeses pealinnast u. 5 km kaugusel, Hersonissosest u. 10 km. Estour oli pidevalt olemas kui küsimusi tekkis, pakkus välja kohti kuhu minna ja mida teha (tänud Marisele :)) Kohapeal sai nädala jooksul käidud paaril ekskursioonil, kaks päeva ringi sõideud rendiautoga, omal käel ringi käidud kohaliku transpordiga ja muidugi, rannas vedeletud. Veelkord, hoolimata eelnevast väikesest umbusust, väga positiivsed muljed :)

Anthoula Village sobib siis kui tahad vaikust ja rahu, selle koha koka söögid olid maitsvad,

Hotell Star Beachis ise ei ööbinud, kuid nautisime lapsega väikese veekeskuse mõnusid (tasuta kusjuures), maksin ainult lamamistooli ja päevavarju eest ja jookide eest

tegelikult on see jubeeee hotell,reklaamivad 2 tärni tegelt ei ole väärt ühtegi tärni väärt käisime riia kaudu 04-11 sept. hotellis me tegelt ei ööbinudki,vaid rentisime auto ja sõitsime ringi,peatusime apartamentides- jube korralikud ja puhtad hotell asub keskuses-kõik on käe ja jala juures, linna lärm ei häiri,lähedal on palju poode ja söögi kohti ja rand on ka lähedal,ent tasuline kui tahad mugavalt peesutada ei soovita kellelgi seda hotelli ,kui ainult ööbimiseks kui soovite veel inffi,andke märku ja kirjutan veel konkreetsemalt

tahaks ikka, seega maksite täiesti mõttetult kaks raha jah? krt mul juba makstud ka, ei teagi mis siis teha

Hotell on kahe tärni vääriline,mida peab lätlanna.Loomulikult puudub bassein jne.Öömajana sobiv,puhas,rahulik.asub tsentris.Lähedal ilusad mägikülad.Selle raha eest igati ok.Loomulikult saad topelt hinna eest parama koha...Soovitan võtta auto või atv (eelnevalt kokku leppida konkreetne masin.Kütuse kogus tuleks lepingusse kirja panna ja sarnaselt tagastada.Lepingu sõlmimisel ärge selle eest juurde makske,tühja paagi saate ise täita.Kiiver on vajalik,suunatuled,peeglid,seisupidur jne võiks olla )Õhtusel ajal mägedes jahe.Soovitan käia lõuna rannikul,ilusad mäed, soodsad hinnad,eksootilisem.

polegi siis nii hull, ma mõtlesin mädanev, putukatega pesa või midagi seesugust.

kas rand on seal tasuline 150m hotellist, kuskilt lugesin, et sellel hotellil basseini pole ja saab kasutada kõrvaloleva hotelli basseini-kas see on siis hinna sees või lisa tasu eest?

hetkel ei olnud saada ainult lendu edasi ja tagasi,tuli ju mingi ööbimiskoht valida hetkel tundus solano odavaim pakkumine raha me küll maha ei visanud,nähtud ja käidud sai väga palju solano hotelli ei pea lätlanna ,vaid ta töötab seal kreeklase heaks,daami nimi on daina-tore ininmene,kõrvalolevasse hotelli bassu me küll ujuma ei läinud-sihuke imepisike tundus rand on tasuline siis ,kui peesutad rannatoolil ja võtad päikesevarju,võib ju käteräti otse liivale panna ja peesutada-ei maksa ühtegi euri hotell ei ole hull aga on tunduvalt paremaid apartament lõuna kreetal oli küll vinge

teistele teadmiseks,kes ei taha raha transpordile kulutada ja kasutab hotelli ööbimiseks, siis minimaalsete kuludega hotell peatänavalt 30m üles. Basseini pole, admin on ühiselamu komandant-kuhu lähete,millal tulete ja ärge sõitke liftiga ja kolistage ustega ja ärge rääkige peale 11 õhtul kõva häälega jne- iga jumala päev oli tal midagi meile öelda. Käisimegi seal tegelikult magamas, kuna võtsime nädalaks rendi auto ja kolistasime mööda saart ringi. Kui ei ole snoob ja ei taha magamise ja transpordi eest maksta,siis võib normaalseks lugeda, puhas oli küll, aga päeva hotellis vedeleda ei kannata. 5500eek eest 10päeva, no selle raha eest oleks ka imelik midagi enamat tahta.

Lugesin siit, et Karteros Hersonissoses on ok, kui tahad eraldatust, rahu ja vaikust. Kuid see on eelmise aasta info. Meie soov on privaatsus, vaikus ja kööginurga ning nõude olemasolu.

Kas keegi on sel aastal Estouriga käinud ja millist hotelli allolevatest soovitate valida?

Hersonissos Palace 4* hommiku- ja õhtusöökidega

Pela Maria 3* kõik hinnas

Karteros 3*+ hommiku- ja õhtusöökidega

Castro 3*+ hommiku- ja õhtusöökidega

Kas keegi on viimasel ajal käinud Anthoula Village hotellis? Kuidas seal praegu olukord? Minek oleks perega, 5a laps ja 13a ning kaks täiskasvanut. Kuidas söögid ja toad, kuidas rand, kas keskus lähedal? Meil on paketis hommiku-ja õhtusöök.

Huvitaks veel, et kas Anthoula Village lähedal on autorenti ja mis selle hotelli ligidusse veel huvitavat jääb?

Mida arvate Hersonissos piirkonnas Kreetal?

Tere, kas keegi oskab midagi öelda Hersonissos piirkonna kohta Kreetal? Samuti on keegi võtnud seal Maragakis (3tärni) hotelli? Igasugune info teretulnud! Aitäh!

Mina plaanin minna Brasco hotelli Rethymnonis. Vaatasin tripadvisorist ja nagu ikka nii kiitust kui pisut laitust aga usun, et selle hinna eest on hotelli rohkem kui küll. Küsisin neilt hinda otse ja sain väga soodsalt!

Ekskursioonid Hersonissosest

Puhkame nädala ja tahaks veidi ka ringi vaadata, kuidas on kohapeal kohalikke ekskursioonibüroodega kas on OK ja kõik toimib? Oskab keegi mõnda soovitada.