krimmis ööbimine

plaanime minna klassiga lõpureisile ja mõtlesin, et uurin krimmi kohta ka.. aga ei leia suurt kusagilt majutuse hindu või muud midagi.. kui kallis transport on jne.. äkki oskab keegi rääkida oma kogemusi ja hindadest jne...

Siin on Krimmist väga palju juttu olnud, vaata teemasid siit: http://trip.ee/taxonomy/term/823. Seal saad suuremale osale oma küsimustest vastuse.

on üks lehekülg Krimmi info leidmiseks. Pane Google otsingusse näiteks yalta hotels-jälle abiks.
Kui te plaanite klassiga (oletan, et näiteks 20 inimesega)Krimmi minna, siis enamik hotelle teid kõrghooajal ehk siis juulis-augustis jutule ei võta. Hotellikohtade broneerimine käib enamasti vahendajate kaudu. Kodumajutust on aga kohapeal suurele rühmale küllaltki tülikas otsida. Kuigi kindlasti mitte võimatu.
Mina teie asemel pöörduks reisibüroo poole.

Lapsevanemana saadaksin oma lapsed pigem Slovakkiasse kui Krimmi. Slovakkia-reis tuleks ehk odavamgi. Soovitan mõne sellise reisibüroo poole pöörduda, kes klassireise teinud.
Võib-olla oleks hoopis kasulikum sõita Peterburi? Vaatamisväärsusi palju ja sõit ei ole liiga pikk ega kulukas.
Tähtis on ka raha. Tihtipeale on kõik nõus tulema, kuid kui maksmiseks läheb, siis ... Oma laps käis klassiga Prantsusmaal ja kevadiseks reisiks hakati raha koguma juba septembris, iga kuu kindel summa.