Kruiisireis Vahemerel

Valisin puhkuse ajaks kruiisireisi Vahemerel väljumisega Veneetsiast. vaata http://www.karol.ee/puhkusereisid/index.php?id=11&country_id=33&action=show_country Mida ütlete selle reisibüroo kohta? Muret teeb veel asjaolu Kuidas Veneetsias lennujaamast sadamasse jõuda- keeleoskus na kehvakene mul. Igasugune nõuanne kulub marjaks ära kel selline kruiisireisi kogemus olemas. Parem veel kes sellise reisi läbi teinud ja jagaks oma kogemust.

Veneetsia lennujaamast sadamasse sõitmiseks kõige parem variant on minu arvates takso. Ma ise võtsin takso küll raudteejaamast lennujaama sõitmiseks, aga see teekond natuke pikemgi ja läks 26 eurot. Costa-ga olen ise käinud Kanaari saartel, väljumisega Savonast, Kreeka saartel pole aga käinud. Mis laevaga on tegemist? Ja mis ajal on täpsemalt kruiis? Juulis-augustis tuleb arvestada lastejõukudega kes kõik laeva basseinid ära ummistavad ja niisama igal pool laamendavad :-) Koolivaheaeg ikkagi ja reisivad vanematega tasuta kaasas. Costa laevad on Carnivali gruppi kuuluv kompanii ja siit ka laevade kujundused - Farcuse stiil - sellised Las Vegase moodi ülikirjud kaunistused, et kohati hakkab silmadel valus. Sõltub ka muidugi laevast. Kabiinid siiski üsna ruumikad aga sõltub jällegi laevast ja kabiini tüübist. Muus suhtes aga kui on küsimusi, küsi otse. Siin on juba varem ka Vahemere kruiisidest juttu olnud. Ei viitsi niisama hakata heietama asjadest, millest juba ka juttu olnud.

Sooh, nüüd siis selgus käes, väljasõit 19 juulil Veneetsiast laeval Costa Serna. äkki on veel keegi siinsest seltskonnast sellele reisule ennast planeerinud? Võiks eelnevalt juba infot vahetada millise reisibüroo teenuseid kasutate? Kuidas majutusega on? Kust kaudu lendate kas Kopenhaageni või Riia kaudu? Milliseks kujuneb lõplik hind vastavalt kajuti tüübile? Kui jah, siis minu meili aadres on: kuits63@gmail.com , seda juhul kui siin ei soovita infot jagada.

....see reis lõplik hind osutus kirveks uurin Horvaatiat