Kuala Lumpuri lennujaam ja liikumine AirAsia peale

Tere,
Kas ja kui kaua võtab aega liikumine rahvusvahelise lennu pealt AirAsia lennule minek?
Saabumine Qatar Airways'iga ja jätkulennule läheks Air Asia'ga.
Saan aru et lennujaam on sama aga terminalid suht erinevad.

Samas palun abi et kus KLis ööbida 2-3 päeva nii et saaks poodelda ja oleks nn. kesklinnas.

Olin Citrus Hotel Kuala Lumpur.Küllaltki lähedal Skytrain peatusele.Pääses igale poole ja läheduses oli mitu suurt ostukeskust.

Airasial on nuud uus KLIA2 terminal, enne oli KLLC, ilmselt saabud KLIA1, terminalid on suured, bussi voi rongiga saad uhest terminalist teise, aga pead natuke aega varuma, soovitan varuda aega lennule minekuks, KLIA2 oli ullatavalt suur ja varavani joudmine vottis aega. Kui soov Kuala Lumpuris moned paevad veeta, siis soovitan kesklinnas Park Royal, asub poekeskuse ja monorail korval, kesklinnas asub see poekeskul monoraili Bukit Bintangi lahedal, kaime alati seal KL olles. Ku varajane lend voib lennujaama juures viimane oo veeta, buss viib lennujaama tasuta, momenil ei tule hotelli nimi meelde, booking.com saab vaadata. Seal on ka bassein, kus saab viimased minutid loogastuda.

Selle ma tegin selgeks jah et mis terminalid, aga kusagil pole kirjas et kaua aega läheb.
Kas näiteks 3 tundi on piisav - Saab pagasi kätte ja annab teises terminalis ära?
Või pigem rohkem?

peaks piisama, samas tuleb soita teise termnaali, check in, passikontroll jne, samas olen nainud Airasiaga lennates, et varavas peab olema 40min enne lendu. Soovitan lennukist kiiremini valja saada, ja kui aega napib, voibolla votta takso teise terminaali.

Aega on niipalju kui ise planeerin. St lend peaks saabuma kell 14.00 seega arvestan et airAsia piletid ostan umbes kella 17.30-neks :)