Viimased kommentaarid

Olin hotellis Orange Resort mõned aastad tagasi.Ööbisin villa rannas.

Olin vãga rahul,rannabaar kohe paarikümne meetri kaugusel,kus hinnad

olid madalad.Hommikusöök buffe lauas täitsa norm.Rand 5 meetri kaugusel

ja rannatoolid olid reserveeritud toa numbriga (vastav silt küljes )

Massaž rannas.Hotelli asukoht hea.

Hotelli tellisin ühest Vietnami turismibüroost,kust sain natuke odavamalt kui

Agodast.

Transfeer lennujaamast hotelli ja tagasi oli hotelli poolt tasuta.

Paistab jah nii,et näiteks Tallinn-Istambul lendu saab võtta 15000 punkti eest,agakui on näiteks 14500 punkti,

siis neid punkte kasutada ei saa.Netipoest saab osta nipet-näpet punktide eest.

Tallinn-Bangok tuli aga 30000 punkti.Tagasi pileti saab

aga lunastada raha eest.

Tellige transfeer internetist,saate väga palju soodsamalt.Näit : phuketsrctravel.com või vecayphuket.comKasutasin neid mõned päevad tagasi,kõik toimis.

Tänane kurss Phuket Patongis 35.70

Kui soovite transfeeri Phuket airport - Patong hotell,siis auto hind oleks kõige odavam tellida vecayphuket.com(551.- baati),sinna vist küll lisandub veel 100.- baati lennujaama sissesõidu tasu.Tellida saab ka mozio.com , rideways.com või võtta taximeter takso putkast.Tellisin just teisipäeva õhtuks transfeeri Patongi hotelli(800.- baati) Toyota Camry,võtab peale 4 reisijat. Makstasaab kohe krediitkaardiga ja mailile tuleb voucher taksojuhi nime,tel.numbri ja taksonumbriga.See tellimuse süsteem on selline,kui ära tellid,siis kohehakkavad mailile tulema erinevate taksojuhtide pakkumised,kui sobib,maksad ära.Sama hinnaga pakkus üks juht tervet mikrobussi.Eelmine aasta sõitsin minibussiga,mille võtsin transf.letist,vist oli 180.- baati,aga aega võttis kohale jõudmiseksnatuke üle kahe tunni,kuna tehti vahepeal peatus turismibüroos,kus koostati autojuhile vastav graafik hotellide kohta.

Approval Letteri sain kätte 6 $ eest ühe päevaga saidiltWebsite: www.cheapvietnamvisaonline.comPrintisin välja ka viisa ankeedi ja kleepisin jubakodus pildi ( vaja kokku 2 pilti ) peale,siis sain kohe luugist viisamaterjali sisse anda.Viisa 25.- $ sulas.

Ostsin hiljuti Tallinn - Bangok - Tallinn Turkich airlinelehelt jaanuari lõpupoole ja tagasi veebruaris450.- €Sisaldab pagasit,toitu ja alkoholi pardal,tasuta kohtadevalikut  lennukis.

Hea hinnaga saab praegu pileteid Bangokki 450  €Ooteaeg Istambulis natuke üle kolme tunni nii sinna kui ka tagasitulekul.NB ! Turkich ailines saab kohti kinni panna tasuta jaka alkohol on koos toiduga hinna sees,mida preagu eiole enam Finnairil.Suuremal osal Aasia lendudel onFinnairil alkohol tasuline.Bangokist Phuketisse aga maksavad edasi tagasi piletidpraegu ligikadu 60-70 €Lennukeid läheb  rahvusvahelisest Suvarnabhumi Intlpeaaegu iga poole tunni tagant.

Tore,et on edasiminek nende viisasüsteemis,mis eelmine aasta veel ei toiminud.Varem kulus viisa vormistamisel lennujaamas mõttetult palju aega (mõnikord isegi üle tunni ootamist )

Seda teemat on juba pikalt käsitletud.Vaata eelnevaid foorumi postitusi.Kiri taotleda internetist ja viisa kohapealt.Ilma kirjatalennukisse ei lubata.Viisa hind ja kirja taotlussaidid foorumis olemas.

Lennul Helsingi - Istambul - Saigon küsiti juba Helsingisapproval letterit,muidu ei oleks lastud lennule.Viisa vormistamine Saigonis võtab küllaltki palju aega,eriti aga siis,kui samal ajal saabub mõni lennuk mujalt.Kuna pääsesin kohe vastava luugi ette,siis läks aega õnneks vähem kui 20 min ,kuna olin välja printinud juba kodus viisavormi ning täitnud selle ja kleepinud sinna peale ka foto ja 25 $ oli ka juba valmis pandud.

Oli jah niisugune teade,et saarel saab olla viisavabalt 30 päeva.Tavaliselt lähevad kohalikud lennud hoopiski kohalike lendude terminalist,mis asub paarisaja meetri kaugusel.Seda peaks kindlasti uurima,kas üldse viisavabalt saab sinna terminali.See teade viisavabaduset kehtib kindlasti,kui rahvusvaheline lend maandub Phu Quoci lennuväljale.

Jah,Pattayal on hordide viisi hiinlaseid ja ka palju vene päritoluga turiste.Hua Hin on päris meeldiv koht,tuleb siiski arvestada,etseal praktiliselt rand puudub.

Edasilennuks tuleks valida lennufirma,mis väljub samalt lennuväljalt.Seda saab vaadata momondost,kui sisse lüüa  vastav kuupäev.Palju siselende läheb samalt lennuväljalt ( Thai Smile,Thai Airways,Viet Jet Air jne.)Kolm tundi on piisav aeg,tegelikult läheb aega max. tund.Lennuväljal on viidad väljas tranfeeriks siselennule.Küllaltki pikk maa on passikontrollini,teed selle ära,pealepassikontrolli on kohe pagasilindid ja lähed edasi kohaliku terminaali viimasele korrusele,kus teed check-inja suundud edasi nii nagu teisdki reisijad passi ja kotikontrolli ja siis otse väravasse.Mul hilines Istambuli lend 2,2 tundi ja vaevu jõudsin check- in lauani,kus oli juba check - in lõppenud.Tüdrukud tulid aga vastu ja helistasid väravasse,et nad meid ära ootaks.

Kindlasti piisav,kuna tuleb kohe minna transiittsooni. Viidad sinna on olemas. Liikumine ainult vastavasse väravasse.

Punkelil õigus,peaks arvestama 50.- päev. Olenevalt muidugi riigist,näiteks Myanmaris saab ka 10.- per/päev läbi ja Vietnamis 25.- Nädal tagasi olin Phuketis ja ei läinud rohkem kui 1000 B. per/päev (ligikaudu 28.- €) (söök,sigaretid,alkohol,rannatoolid,massaž jne.)

Väga hea asukohaga hotell,kus olin eelmine aasta - Orange Resort superior bangalo beachfront.Rannarestoran mõnekümne meetri kaugusel. Eraldi mugav majake otse rannaliival,mõned palmid ja terrass ees.Päevitustoolid rannaliival kuuluvad ka bangalo juurde,mis on eraldi märgistatud.Broneerisin internetis Tun Travel Vietnami büroo kaudu,hind natuke odavam kui muudel saitidel. Tasuta transport lennujaamast hotelli ja ka tagasi.

Ma arvan,et 2 tundi lendude vahel peaks ikka olema. Jõuaks ka 1,5 tunniga.Kui juba viisa tehtud,siis seda viisavtegemise aega ei lähe,mis võtab mõnelgi oma pool kuni tund aega,olenevalt sellest,palju inimesi järjekorras on. Passikontroll läks päris kiiresti,oma 15 minutit ja kui lennujaamast väljuda,siis mööda kõnniteed minna paremale oma 5 -8 minutit ja oletegi siselennu terminalis. Väljuvad lennud on esimesel korrusel ja otsida vastavalt viidetele teie lennufirma.

cheapvietnamvisaonline.com Sellel lehel on praegu kõige odavam tellida kinnituskiri, tuleb juba mailile järgmine päev. Saidil on ka application form,mille saate sealt välja printida
ja kodus juba ära täita.Kohapeal on ka olemas need vormid, mida saate täita ka kohapeal. Viisa saamiseks nõutakse approval letter,application form, 2 pilti 4x6, 25 $.Kindlasti saab maksta ka €

Kui piletid on ostetud Vietnam Airlines lehelt,siis on broneering näha. Kui näiteks nagu mul on teine pilet ostetud VietnamFlight Center - ist.,siis seda näha ei ole ,aga broneeringu lehed tulid mailile täpselt ühesugused (VietnamAirlines) ja on ka ära näidatud e-ticet numbrid ja kogu lennu info.

Kas ka keegi on vahetanud raha superrich kioskis Patongis. Andmete järgi peaks see asuma Bangla tänaval ? Kas see on ka töös ja kas keegi on seal raha vahetanud ?

Mett võite ju pakkida 100 ml plastikpudelitesse,spets komplektid on saadaval kaubanduses.Võite panna kasvõi 5 pudelit lubatud suurusega suletavasse plastikkotti,mida saate ka lennuväljalt osta. Vaadake ainult järgi,kui suur on kogu vedelike lubatud kogus käsipagasis.

cheapvietnamvisaonline.com Jah ,viga oli sees,parandasin ka eelnevates postitustes ära.

-mull 21- Ei võtnud poolt päevagi,kui kinnituskiri tuli mailile. Hinnad on mitmekordse sisenemise kohta ka antud saidil: cheapvietnamvisaonline.com Kinnituskiri 9$ Viisa tempel lennujaamas 50$