Küpros - kuhu minna?

Planeerin väikest väljasõitu tütrega ja jäi nüüd kaalule Küpros. Soodsad lennupiletid sinna oktoobri teises pooles. Vaatan, et ooja ka veel piisavalt.Kus tasuks aga peatuma jääda? Lennujaam on Larnaca. Paphos vast kõige tuntum koht aga kas Larnacas kohapeal või seal lähiümbruses tasuks ka jääda (oleme vaid 4 ööd) või ei ole seal nö. elu ja randu jms?Olen igasugu muu info eest ka tänulik - majutus, transport, autorent, toit, hinnatase jne

Larnacas pigem rohkem, kui Paphoses.Soovitan leida ülevalt otsinguaken ja sinna Küpros sisestada. Seejärel saad juba olemasolevaid teemasid lugeda., kus on kõikidele su küsimustele piisavalt vastuseid.

Just olen Küprose reisilt tagasi. Minu meelest Küpros on üks parimaid puhkekohti, seda eriti sügisesel ajal. Sooja oli seal enam kui piisavalt- keskmiselt 26 õhk ja vesi on vägagi ujumissoe. Teil on üsna piiratud aeg, siis pigem lähtuda sellest mis Teile endale meeldib, sest huvid on kõigil erinevad:) Minu hotell asus Paphosel, kuid ringi sai käidud igal pool. Ma suurem loodushuviline, siis keskendusin rohkem piirkonna erilistele looduslikele vaatamisväärsustele ja kultuuriobjektidele. Käisin läbi matkarajad (Avakas Gorge), mäed (Olümpos, Troodos), rannad, muuseumid (eriti kui huvitab ajalugu ja arheoloogia). Soovitan vaadata Tripadvisorit, seal on peamised vaatamisväärsused olemas : https://www.tripadvisor.com/Attractions-g190384-Activities-Paphos_Paphos_District.html. Mis puudutab transporti ja majutust, siis mina käisin selle firmaga: https://www.novatours.ee/ ja hotell oli mul paket hinna sees. Hinnataseme kohta nii palju, et toit ja väljas söömine on kallim kui Eestis.