Viimased kommentaarid

Tere, olen lugenud neid lennujaamast kesklinna sõidu teemasid kuid tundub kuidagi keeruline :)Kas keegi oskab aga öelda,mis maksaks taksoga Lutonist Londoni kesklinna sõit?

Kas kellelgi on kogemusi Ali Baba Palace hotelliga?

Aga mis võimalused oleks kesklinna Lutonist?

Rendiauto saaksin kell 3 öösel ka võtta? :)

bosser - Larnaca lennujaam jah

Sekundeerin Sikule. Korralik laste lõbustuspark oli tehtud sellest kohast :)

Mina pidin ka oma 6nda klassi vene keele tuhast välja kiskuma. Inglisega oleks paljudes kohtades hätta jäänud. 

Batumi oli minu arust ka suht...mõttetu :) Kutaisi kandis ujuma... hmm, ei jäänu silma aga ei otsinud ka. 

Jõudsin just tagasi. Mõned tähelepanekud:* Georgian Bus transfeer - lennujaamast Kutaisisse me peale ei mahtunud, seega pidime võtma takso. Kohalikke nö. ametlikke taksosid ei olnud, sattusime nende raisakotakste peale, kes tiirlevad su ümber ja pakuvad ise transporti. Saime kaubeldud 25euro pealt 9euro peale aga üldiselt selline 15eur on neil taks linna. NB! Kindlasti leppige kokku kohe alguses, et hind kehtib kahele. Meil peatas poole peal kinni ja ütles, et hind ühele ja edasi enam ei sõida, kui me topelt ei maksa. Ütlesime,e t läheme siis ise edasi. Lõpuks viskas ikka linna ära :DKutaisist lennujaama - nad ei leidnud meid millegipärast üles ja märku ka ei andnud. Pool tundi hiljem, kui pidi transfeer meid peale võtma, hakaksin muret tundma. Helistasin. Alguses väitsid, et ma ei olnud broneerinudki. Siis tunnistasid lõpuks viga. Maksid takso kinni lennujaamas, sest liiga kiireks läks juba elnnule jõudmisega. Ametlik takso maksis kesklinnast 25 kohalikku.* Autorent. Kasutasin neid ja jäin rahule: https://zzcarent.com/.  Toyota Prius, 1 päev 30eur. Mägedesse ei soovita sellega minna aga muidu saime hakkama.* Kütus: 2,25-2,6 kohalikku / liiter* Ööbisime: https://www.booking.com/hotel/ge/kutaisi-city-heart.et.html?aid=1592598  Tagasihoidlik aga väga odav - 4 ööd oli 38eur ja majutada võib kuni 5 inimest. Kööginurk ka sees. Pisut rõske oli aga täiesti kesklinn. Seega kui luksust ei otsi vaid pigem voodit, kus magada, siis sobib küll.* Toit: väljas söömisel soodsamad prae hinnad algavad 10st kohalikust. Turu pealt pätsi saia võid saada aga ka nt alates 0,45st kohalikust. Arbuus oli 0,35 soodsamates poodides, nektariin 1 lari jne.* Kohtadest: Kutaisis tasub kindlasti turul käia. Mõnusalt suur. Bagrati katedraal ka seal linnas.Kuna aega oli tõesti vaid 5 päeva, käisime veel sellistes kohtades: Borjomi, Thbilisi, Mtskheta, Uplistsikhe koobaslinn, Sataplia koopad, Tskaltubo, Prometheus Cave, Okatse Canyon (minu jaoks pettumus), Bathumi.* 

Tere, tulin just Kutaisist. Kasutasin neid ja jäin rahule: https://zzcarent.com/. 

Tere, tulin just Kutaisist. Kasutasin neid ja jäin rahule: https://zzcarent.com/. 

Alar, hea point :)Kaksikud on 3 aastased, suurem saab õige pea 8.

Me käisime delfiinide pargis. Mnjaa.. ei leia küll, et see miskit erilist oleks. Need delfiinid tulevad su lähedale tõesti siis, kui tuju on, seega võid vahel päris pika ninaga jääda, kui ei plaani pool päeva seal sillal oodata. Pigem selline turismimagnet tehtud.

Ööbisime detsembris seal: https://www.booking.com/hotel/il/clubhotel-eilat.et.html Jäin rahule. Sööke juurde ei võtnud, hommikusöögi maksumus oli muidu 16eur/in.

Käisin ka tütre ja emaga detsembris. Kuna oli naistekari siis minnes puuriti korralikult, et kus mees on ja kes ema reisi eest maksab jne :)) Püssidega mehi oli ka aga no mis neis siis nii erilist.Tagasi tulles oli uurimist rohkem. Ka just seda, et kas pakkisid ise, ega ei saanud kingitust kelleltki jms. Meid tõmmati kõrvale selle pärast, et me ei mäletanud mis kohvris kui mitu mudamaski pakkisime. Ei tulnud selle pealegi, et need võiksid eraldi uurimise all olla aga nagu pärast lugesime siis jah, see ravimuda neil hingelähedane kui riigist välja viid. Õnneks lahenes paarikümne minutiga ära.

Me sel aastal Moldovasse ja Rumeeniasse :)

kuningas, eks ta jah reisi osa aga kui lend läheb hommikul 6.10 ja sul on unine laps kaasas siis vist nii chill ei ole :D

Mõtlen seda, et minu mälestustes on nagu, et a'la 1,5-2 tundi varem peab kohal olema. Aga pm võiksin siis 1 tund olla ja kõik JOKK.

Tõsisele reisijale kindlasti algaja küsimused, kuid kuna lähen lapsega esimest ja üle pika aja lennukiga, tahaks, et kõik sujuks :)

Tere!Küsin, et kas seal on nö. tänavakaubandus ka, et selle jaoks võiks veidi varuda sularaha? Lähen Eilatisse, see kant siis huvitab.Kuidas seal sularahaautomaatidega on?