Viimased kommentaarid

Alar, hea point :)
Kaksikud on 3 aastased, suurem saab õige pea 8.

Me käisime delfiinide pargis. Mnjaa.. ei leia küll, et see miskit erilist oleks. Need delfiinid tulevad su lähedale tõesti siis, kui tuju on, seega võid vahel päris pika ninaga jääda, kui ei plaani pool päeva seal sillal oodata. Pigem selline turismimagnet tehtud.

Ööbisime detsembris seal: https://www.booking.com/hotel/il/clubhotel-eilat.et.html Jäin rahule. 

Sööke juurde ei võtnud, hommikusöögi maksumus oli muidu 16eur/in.

Olen tänulik, kui kasutad ka minu koodi :)
https://www.booking.com/s/18_6/brit2714

Käisin ka tütre ja emaga detsembris. Kuna oli naistekari siis minnes puuriti korralikult, et kus mees on ja kes ema reisi eest maksab jne :)) Püssidega mehi oli ka aga no mis neis siis nii erilist.


Tagasi tulles oli uurimist rohkem. Ka just seda, et kas pakkisid ise, ega ei saanud kingitust kelleltki jms. Meid tõmmati kõrvale selle pärast, et me ei mäletanud mis kohvris kui mitu mudamaski pakkisime. Ei tulnud selle pealegi, et need võiksid eraldi uurimise all olla aga nagu pärast lugesime siis jah, see ravimuda neil hingelähedane kui riigist välja viid. Õnneks lahenes paarikümne minutiga ära.

Me sel aastal Moldovasse ja Rumeeniasse :)

kuningas, eks ta jah reisi osa aga kui lend läheb hommikul 6.10 ja sul on unine laps kaasas siis vist nii chill ei ole :D


Mõtlen seda, et minu mälestustes on nagu, et a'la 1,5-2 tundi varem peab kohal olema. Aga pm võiksin siis 1 tund olla ja kõik JOKK.

Tõsisele reisijale kindlasti algaja küsimused, kuid kuna lähen lapsega esimest ja üle pika aja lennukiga, tahaks, et kõik sujuks :)

Tere!

Küsin, et kas seal on nö. tänavakaubandus ka, et selle jaoks võiks veidi varuda sularaha? Lähen Eilatisse, see kant siis huvitab.
Kuidas seal sularahaautomaatidega on?

Otsustasin puhtalt aja kokkuhoiu mõttes piiri siiski mitte ületada ja jääda ööbima Eilati kanti. Aitäh mondrai lingi eest!

Otsustasin jääda nüüd siiski Eilati poole ja broneerisin hotelli ära. Mis ideid veel lapsega seal tegemiseks on või siis mida külastada linnas. Kasvõi kus mõnusad söögikohad ja poed on, mida ise soovitaksite?

Küsimus Eilatist Egiptuse poole minekuks. Seal on ülisoodsad hotellid - Tabas. Aga selleks oleks siis vaja paariks päevaks ka viisat jah?

Sõidan ka wizziga, 30nov-3dets.

Norsu, mida plaanid kohapeal teha, kus ööbida ja mida ringi vaadata? Ma tahaks Jordaaniasse ka jõuda. Samuti Jeruusalemma :)

Teema maas, transport olemas, vaatasin valesti :)

Tere! Sooviks uurida värsket infot Eilatisse saamiseks Odva lennujaamast. Shuttle viimane reis läheb 19.40, lend jõuab aga 23 paiku. Mis oleks alternatiivid sealt Eilati saamiseks?

Käidud. Kohapeal oli 2,26 :)

Aitäh! Aga saab seal kaardiga ka või võtan sula kaasa vahetamiseks?

Tekib hasart! Proovin uuesti, isegi kiri ei lähe pikalt läbi
Kuna tõenäoliselt sel aastal on lapsel viimane nö. päris jõuluvana aasta

Saatsin AndresR. Aga miks ei näe kogu postitust? :)

Hmm, tekst poolik.

Kuna tõenäoliselt sel aastal on lapsel viimane nö. päris jõuluvana aasta

Me sõidame Hitleri koobastest Gdanski ja Malborki, viimaseks Torun ja siis kodu poole. Seega jah kodutee.
Aga äkki jagaksite oma marsruuti?