Viimased kommentaarid

Tere!

Küsin, et kas seal on nö. tänavakaubandus ka, et selle jaoks võiks veidi varuda sularaha? Lähen Eilatisse, see kant siis huvitab.
Kuidas seal sularahaautomaatidega on?

Otsustasin puhtalt aja kokkuhoiu mõttes piiri siiski mitte ületada ja jääda ööbima Eilati kanti. Aitäh mondrai lingi eest!

Otsustasin jääda nüüd siiski Eilati poole ja broneerisin hotelli ära. Mis ideid veel lapsega seal tegemiseks on või siis mida külastada linnas. Kasvõi kus mõnusad söögikohad ja poed on, mida ise soovitaksite?

Küsimus Eilatist Egiptuse poole minekuks. Seal on ülisoodsad hotellid - Tabas. Aga selleks oleks siis vaja paariks päevaks ka viisat jah?

Sõidan ka wizziga, 30nov-3dets.

Norsu, mida plaanid kohapeal teha, kus ööbida ja mida ringi vaadata? Ma tahaks Jordaaniasse ka jõuda. Samuti Jeruusalemma :)

Teema maas, transport olemas, vaatasin valesti :)

Tere! Sooviks uurida värsket infot Eilatisse saamiseks Odva lennujaamast. Shuttle viimane reis läheb 19.40, lend jõuab aga 23 paiku. Mis oleks alternatiivid sealt Eilati saamiseks?

Käidud. Kohapeal oli 2,26 :)

Aitäh! Aga saab seal kaardiga ka või võtan sula kaasa vahetamiseks?

Tekib hasart! Proovin uuesti, isegi kiri ei lähe pikalt läbi
Kuna tõenäoliselt sel aastal on lapsel viimane nö. päris jõuluvana aasta

Saatsin AndresR. Aga miks ei näe kogu postitust? :)

Hmm, tekst poolik.

Kuna tõenäoliselt sel aastal on lapsel viimane nö. päris jõuluvana aasta

Me sõidame Hitleri koobastest Gdanski ja Malborki, viimaseks Torun ja siis kodu poole. Seega jah kodutee.
Aga äkki jagaksite oma marsruuti?

Sooviks ka uurida. Loen VM lehelt, kas keegi on seda varianti kasutanud? Kogemused?
2) Lisaks on Valgevenes kaks turismipiirkonda, mille külastamine on viisavaba. 3 päeva saab viisavabalt viibida Belavežskaja puštša rahvuspargi territooriumil. Rahvuspargi külastamiseks vajalikud dokumendid on kehtiv reisidokument, rahvuspargi pilet, mille saab osta kas reisibüroost või rahvuspargi kodulehelt end ise registreerides, reisikindlustus ja piiril täidetav migratsioonikaart. Antud tingimustel saab siseneda riiki ainult kindlatest piiripunktidest. Täpsem info rahvuspargi kodulehelt: http://bezvizy.npbp.by/ru/
3) Teine piirkond, kuhu saab samuti viisavabalt siseneda asub Grodno oblastis Augustowi Kanali piirkonnas ning selles piirkonnas on lubatud viibida ilma viisata 5 päeva. Kaasas peab olema kehtiv reisidokument, Augustowi kanali külastamist tõendav dokument, reisikindlustus ja piiril täidetud migratsioonikaart. Antud tingimustel saab siseneda riiki ainult kindlatest piiripunktidest. Rohkem infot antud piirkonna ja viisavaba sisenemise kohta leiab: http://www.grodnovisafree.by/index.php?lang=en

Sihi - meil sama plaan (ja samuti algusega Tartust :) ) juulis. Kui tüli ei tee, võiksite peale reisi oma muljeid jagada!

Jah see detail on mul tõesti välja jäänud :) Kokku 3 täiskasvanut ja 2 eelkooliealist (üks neist reisi ajaks 1,5aastane, teine 5,5a)

Ema tuleb kaasa. Autos 7 kohta seega mahume kenasti, oleme ka varasemalt mitmeid otsi sedasi ette võtnud .
Eestit oleme juba uurinud, seega autopõlgurid lapsed ei ole :)

Tere!Kas oled leidnud koha, oleks pakkuda see reede Saalbach Austria!

Kas värskeid üürimise pakkujaid ka on? :)
Soov oleks 24-26 august 3 täiskasvanut + 1 väikelaps.

Nüüd tuleb neid küsimusi minult nii mis kole :)
Küsimusi ka transpordi kohta - kuidas ühistranspordiga lood on? Mis maksab?

Suur tänu Signenu!

Üks küsimus veel oleks - kas kaasa tasuks võtta dollareid või eurosid kui nö. raha kulutaks peamiselt turul. Poes peaks ju ka kaardiga hakkama saama

Mul oleks ka üks küsimus - need, kes e lastega olete käinud ja lapsed veel mähkusid kasutavad, kuidas on seal lood mähkude saadavusega? :)