Küsimused reisist.

Sooviks teada, kuidas on hindadega hommiku-õhtusöök hotellis? Mille eest maksma peab? Kas vesi on tasuta ja kas hommiku-õhtusöögi ajal on joogid tasuta? Lendan reede varahommikul Rhodosele, ning ei tea sellest midagi. Ei sooviks reisi lõpuks mingeid nö. üllatusarveid ka. Kõiksugune abi on teretulnud:)

Oleneb ju, millises hottelis Sa peatud ja mida see konkreetne hotell pakub. Oluline on ka tärnide arv - mida rohkem tärne ja kallim hotell, seda suurem tõenäosus midagi tasuta saada. Üllatusarveid reisi lõpus minu teada ei saagi tulla, sest igale arvele tuleb kohe allkiri panna (nt võtad baarist õlle ja kohe trükitakse tsekk, mille pead allkirjastama).

Vesi minu kogemuste mööda niisama päev läbi tasuta ei ole, va mõned paremad hotellid, mis pakuvad 1-2 pudelit päevas tasuta. Isiklikult ei ole oma seniste pakettreiside ajal sellist luksust kohanud, va All Inclusive paketi korral. Mitte-pakettreisil on tasuta vesi heades hotellides üsna tavaline nähtus.

Hommiku- ja õhtusöögi ajal on minul seni joogid (mahl, vesi, tee/kohv) alati olnud hinna sees. Alkohol ei ole tasuta.

Kõige lihtsam oleks Sul ikkagi küsida reisibüroost, kust paketi ostsid - nemad oskavad kommenteerida konkreetse hotelli teenuseid ja hinnapoliitikat.