trip-krainetrip-ukraine-dark
Küsimusi

Tere!

Ma lähen juba 20.november Cran Canariale ning sellega seoses on mul mõned küsimused: Milline on seal ilm? Milliseid riideid kaasa võtta? Mida on veel vaja kaasa võtta/ teada? Kus söömas käia? Kus poodides käia? Kas on ka mingeid ekskursioone? Kas seal peaks suhtlema rohkem inglise või saksa keeles?

Ühe teema kohta natuke palju küsimusi. Et oma vastuseid saada, pead Kanaaride teema all ringi vaatama. Varasemates postitustes on kõik olemas. Ilma ja ekskursioonide kohta saad lugeda reisikorraldaja kodulehelt, enamasti on seal hinnad ka olemas ja temperatuuride tabelid. Samuti on siin sarnaste teemade all antud linke ilma kohta. Toitlustamine ja poed sõltuvad piirkonnast. Hispaanias saab suhelda hispaania keeles või ka inglise. Saksa keele kohta ei oska öelda.

Ilm peaks seal väga ilus olema. Päikene paistab ja õues on soe. Eelkõige võta kaasa õhukesi, lühikesi riideid, sest muidu on palav, aga õhtul on jahedam. Kui sul ei ole sööke-jooke paketi sees, siis võta kaasa nõudepesuvahend ja nustik, sest muidu pead rasvastest nõudest sööma. Sellest kõigest räägib sulle ka resikonsultant infotunnis, mis toimub järgmisel päeval, kui oled saarele jõudnud. Kui sul on raha palju ja oled laisk, siis osta kõik bussiekskursioonid reisikorraldaja käest, aga kui sul on ikka raha palju ja nii laisk pole, siis võta rendiauto ja sõida ise saarel ringi. Viimane variant on parem nendele inimestele, kes tahavad rohkem näha. Piisab 3-4 päevasest autorendist. Merereisi ekskursioon on ainukene, mida sa võiksid reisikonsultandi käest osta, palmitospark (loomaaed)ka. Käi kõikides poodides, midagi ikka leiad.

Elan siin saarel, tegelen ekskursioonidega sakslastele ja venelastele. Kui huvitab individuaalne ekskursioon siis kirjuta info@canaria24.es.

kaasa nõudepesuvahend ja nuustik?! kui sul pole sööke paketis, siis külastad kindlasti supermarketit vm poodi ja saad nõudepesuvahendid sealt :D kuigi söögikohti on kuurortidel kindlasti igal sammmul

rannarätikud on vaja kohapealt osta (v kaasa võtta). seal pole sellist kommet, et saad basseini ääres rätikut laenutada

keel- pigem inglise

ilm ma arvan, et on suht soe sel ajal veel. igaks juhuks võta mingi jakk või sall õhtul ümber panemiseks

Aitäh teie vastuste eest.

Lisaks veel et meil on hommiku ning õhtusöögid hinna sees niiet nõudepesuvahendit me vist kaasa ei pea võtma.

Me ööbime Beverly Park'is. Kas keegi oskaks veel kommenterida, lisaks varasemates teemades mainitule, kuidas teie rahule jäite jne?