Küsimusi Westfield Londoni, Hilton Kensingtoni, ööklubide, transpordi jms kohta

Saan ma õigesti aru, et Westfield London ostukeskus ja hotell Hilton London Kensington asuvad lähestikku? Mis on parim ja soodsaim transport Stansted lennujaamast Hilton Kensingtoni? Oskate öelda, kas juunikuus (kui jah, siis mis kuupäevadel) on ale westfield londonis? Kas Hilton London Kensingtoni lähedal on mõnda head kohalikku ööklubi kuhu pärast shoppingutuuri jalga keerutama minna? Rohkem küsimusi hetkel pähe ei karga, tänan teadjatele vastajatele :)

Tegelikult oleksin pidanud vist küsima hoopis, mis oleksid lähimad hotellid Westfield London ostukeskusele, pidades silmas 4-5tärni hotelle. Oleksin väga tänulik soovitusliku info eest kohalikelt, kes tunnevad ja teavad asukohta.

Vastus sinu küsimusele, kuidas saada Stanstedist Westfieldi suht odavalt: astud bussile (näiteks Terravision) ja sõidad Liverpool Street suunal. Sealt lähed undergroundiga Hammersmith&City liini peale (Hammersmithi suund) ja väljud peatuses Wood Lane.

Keskus iseenest üks Londoni uusimaid, poode palju, samamoodi rahvast. Mul igaljuhul oli umbes tunniga seal trügimisest kopp ees. Oli ka muidugi laupäevane peav, kui seal sai käidud.

kopsy, aitäh info eest. Plaan on minna nädala sees, justnimelt sellepärast, et ei viitsi nädalavahetusel rahvahordidega võidu shopata.

Tegelikult on Hammersmith&City metrooliini kasutamine lauslollus. Liverpool St-st saab Westfieldi 2x kiiremini ja mugavamalt Central line-ga. Peatus Shepherd's Bush. (Westfield on nii suur, et piirdub lausa kahe metroopeatusega. Shepherd's Bush on hotellile oluliselt lähemal) Kensington Hilton on 5 min jalutada. Peatusest välja tulles jääb vasakut kätt suuremat sorti ringtee, hotell on linnulennult risti üle ringtee, peaks ka nähtav olema. Tuntumatest nimedest ongi see kõige lähedamal asuv hotell. Hotell ise on natuke amortiseerunud ja minu arvates ka üle hinnatud aga ega seal midagi paremat ka pole. Nädala sees ja eriti hommikupoolikul on Westfieldis väga mõnus shopata.

Ööklubisid seal väga pole lähedal, selleks soovitaks siiski kesklinna sõita, aega võtab see vaid 20 min, ööbuss toob teid kesklinnast, Oxford Streetilt otse hotelli ette (N207) ja viimane metroo kesklinnast tuleb pool 1 öösel. Niisama istumiseks on populaarne pubi-baar Walkabout, mis asub Shepherd's Bushi väikese pargi tagumises otsas. Belushi's baar on hotellile kõige lähemal asuv õhtune istumiskoht.

Leidsin ka ühe klubi, mis väga lähedal asub aga endal kogemused puuduvad: http://www.ginglik.co.uk/ http://www.viewlondon.co.uk/clubs/ginglik-maps-9832.html