Kuhu minna reisile juuli lõpp/augusti algus, reisi alguskoht: Zürich, Šveits

Tere!

Palun andke ideid, kuhu võiks reisida juuli lõpp/augusti algus.

Elame elukaaslasega Zürichis ja tekkis küsimus, et kas ta minu puhkuse ajal ka peaks puhkust taotlema. Tema argument on, et siin on ka juulis soe. Mina jälle oleks õnnelik kui saaks reisida ja natuke aega koos veeta.

Seepärast mõtlesingi, et paneks küsimuse üles: kuhu reisida, kus ei oleks ülerahvastatust (!), aga samas oleks endiselt soe kliima ja ka mere/järve/ookeani vesi soe? Reis võiks kesta u nädalake ja eelistatavalt lennukiga, kuigi teised versioonid on ka ok. (Põhja-Itaaliat palun mitte soovitada, sest sinna läheme nagunii.)

Ette tänades, M.

Tänan! Uurin infot ja edastan seltsimehele ;)

No aga miks mitte Eestisse tulla? Juulis-augustis on järvevesi ju soe küll (õnne korral ka merevesi) ja ilm võib veelgi kuumem olla...samuti ei tohiks ülerahvastatud probleem olla :))

Island jääb ära - liiga kallis nädalaks. Seal tasuks kauem ringi vaadata.

To: marti384

Eelmine suvi sai pea kuu aega Eestis logeletud. Ja ei vaidle vastu, et kena on :) ja ülerahvastatusega tillukestel saartel ei olnud ka probleemi. Aga ma lihtsalt ei taha enam kogu oma puhkust koguaeg Eesti peale kasutada. Mis kasu sellest keset Euroopas elamist siis on kui mujale puhkama ei saa soita kui Eesti :))

Leidsin foorumist idee - Sopot (Poola)

Saab lennata läbi Berliini ja sealgi päevake paar ringi kolada :)

Kui muid ideid ei tule, siis ilmselt prooviks selle ära.

Kellelgi hiliseimaid kogemusi Sopot`is?