Kuhu nädalaks elamine valida Teneriffal?

Läheme suvel Teneriffale, aga ma ei oska otsustada, kuhu tahaks elamise võtta. Kas Los Christianose kanti või Santa Cruzi?

Oskab keegi soovitada?

Santa Cruz on pealinn, los Christianos suvituspiirkond - oleneb mis soov on, kas linnaelu või rannaelu.

Soovitaksin lõuna poolset Tenerifet ja lennujaam peaks olema Tenerife South (TFS) (TFN)Tenerife North is on külmem nii ilm kui vesi.

Los Cristianos, Playa de Las Americas, Costa Adeje asuvad kõik saare lõunarannikul ja ühest asumist teise liikudes piir vaid hoomatav. Kui tahtmine puhata, siis ikka sellesse piirkonda, siis on päike garanteeritud. Kuigi kogu Tenerife saare kauneim heleda liivaga Teresita rand asub just Santa Cruzi lähedal.

Lõuna on jah puhkamiseks atraktiivsem, igasugu vee- ja loomapargid, laevasõidud, matkad jne. Kui rannapuhkusest rääkida, siis põhjarannikul rannas päikest võttes oled "pea alaspidi" - kallas läheb mere poole madalamaks, aga päike paistab jalgade poolt.
Üks asi veel lõunas hea: eestlaste sõbralike hindadega ekskursioonibüroo http://tenerifekompass.com/, kes pakub suurt valikut saaretuure-matku-meresõite jne ning jagab oma kodulehel hästi palju kasulikku infot.